Kadınlar Neden Kaba Erkek Sever?

Kadınların büyük bir kısmı, kendisine sözünü geçirebilen, ağırlığını koyduğu yerde kalan maço erkekleri seviyor... Peki ama neden?

İşin aslına bakarsanız, temel neden açık; kadınlar güçlü erkekleri seviyor. Kabalık ise, zaafların ve kişilik zayıflıklarının üstünü örtüp erkek bedenine ve kimliğine kallavi bir cila atıyor!

Peki ya sen?

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Maço dediğiniz yapının temelinde kadının erkeğe güvenme ihtiyacı ve korunma ihtiyacı vardır.

maço erkek, kıskanır sahiplenir, korur, kollar diye düşünülür.

maço erkekle kadınlığının daha çok farkına varır ve o tiplere naz ciyaz daha etkilidir.

kolundan tuttu mu çekip götürecek erkek hakimdir güçlüdür sözünü yalnız kadına değil herkes geçirir zannedilir.

ancak kaba olmakla maço olmak arasında ince bir çizgi vardır ve her kaba erkek kadına cazip gelmez. çünkü kadının arzuladığı hem kendini taşıyacak, hem de kendine karşı nazik olacak erkektir.

temelinde çocukluktan kalma bir şeyler var.

Kız çocugudur aslında her kadın kendi içinde.

En güçlüsü en zengini en aklıısı bile ta çocukluktan kalma bir baba idolünün himayesine ihtiyaç duyar.

roller değişse de koruyan yine erkektir.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kadınlar zor olanı sever. Çabuk ulaşmayı sevmez zor ulaştığını çok sever her şeye tamam denmesini istemez, ister gibi görünür ama erkeğin maçoluğu hoşuna gider:)

0|1
    1|0
  • Gücünü iyi taşıyabilen, bunu fiziki ve karakteristik olarak hayatına uyarlayıp, nasıl sunacağını bilen, kadına söz geçirme ile onure etme arasındaki çizgiyi iyi tutturmuş erkeğe saygı duyarım..

Ama sırf erkek olduğu için ezici bir üstünlük sağlamaya çalışan, egosunu dizginleyemeyen ve kendi eksik taraflarını ve zaaflarını maçolukla empoze etmeye çalışan bir erkek, sadece kendini garanti altına aldırmak isteyen, kendi ayakları üzerinde duramayan, duygusal açlığı olan kadınlara hitap edebilir..

0|2
    0|0
  • genelde kadınlar kaba maço tipli erkekleri severler neden bende bilmem.

0|1
    0|0
  • Ben sevmiyorum kaba erkekleri.

0|1
    0|0
  • aynen kaba değilde maço olucak ama kibar bir maço :d nasıl olucaksa artık. Henüz dünyaya gelmedi. Yani ağır başlı uslu efendi sert bakışlı olsun böyle he canım he aşkım tamam canım tarzı erkekler çok itici geliyo bana ama o tarz sevenlerde vrdır herhalde

0|1
    0|0
  • Kaba erkek sevilmez..güçlü erkek farklıdır ağırlığını koymak demek kabalıkla değil çok birbirine gösterilen saygıyla olur,kişiliği oturmuş bakıl açısı güçlü erkek anca sözünü geçirir bu söz geçirmede onun sözüne hareketine güvenle olur..

0|1
    0|0
  • Erkek baskın olmalı ama maço değil. genellikle insanlar sert erkek derken maço anlıyorlar bence kadınlar kesinlikle maço sevmiyor. biz korumacı tavırları seviyoruz ve üzerimize titrenmesini seviyoruz. maço bir erkek bunları itici bir şekilde yapıyor. ve bence kadınlar bundan soğuyor.

Hani kadınları ikiye ayırıyorsunuz ya işte kesinlikle biz kadınlar da erkekleri iki grupta ayırıyoruz. Flört edilecek ve evlenilecek.günümüzde her erkek eş ve baba olmaz bence ve baba olabilecek potansiyelde ki erkekte sert erkektir :) (maço değil kesinlikle). ve sanırım biz bu yüzden böyle erkekleri seviyoruz. yani en azından benim gözlemlerim bu yönde :)

0|1
    0|0
  • ben sevmem ki

0|1
    0|0
  • öyle sert erkeklere aşık olurum ama yumuşak başlı erkeklerle evlenirim:))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yaradılış böyle dostum. Ama ben sevmem beni erkeğim yönetsiz zihniyetindeki kadını o onlar için bir fantazi çeşidi. Belli yaşa gelmiş oturmasını kalkmasını bilmeyen kadına ben mi öğretcem ne giyip nereye gideceğini ? Ayrıca maço severler şu konuda ciddi ayrıma düşerler. Ya hayatlarını neden bu romantik değil diye mızmızlanarak geçirirler ya da bir süre sonr aipleri ele alır bunu suyu çıktı yeni maçolara yelken açim ben derler ;)

0|1
    0|0
  • öyle biri asla olamam o yüzden kimse peşimden koşmuyor :D öyle biri olsam kuyruk olurlardı.benimde anlayamadığım konulardan biri bu hem kaba erkeklerden hoşlanıyorlar hemde şiddet görünce şikayet ediyorlar :D öyle biriyle olunca ne olacağını düşünüyorlarki :)

0|1
    0|0
    • Şiddet görünce şikayet mi ediyorlar:D Yani arkadaşım vur dedik öldürdün ne şiddeti ya :D

• ya misal veriyorum.burada yazıyorlar bazen okuyorum o yüzden yazdım :)

• Öyle bir kadın ile birlikte değilim çok şanslıyım. Kaba bir insan nasıl sevilebilir ki ?

0|1
    0|0
Yükleniyor...