Ya acaba mutlu olurmuyum?

daha önceden gidip konuştuğum ancak anlaşamadığımız bir iş yeri vardı ücreti çok azdı ve ihtiyaçlarımı karşılayamayacak düzeydi oyuzden kabul etmedim daha sonra iş bulamadığımdan tekrar görüşmeye gittim ve kanımca burnumu sürttürmek için eleman aldıklarını bana teşekkür ettiklerini söylediler sonrasında beni tekrar aradılar ve düşündüklerini eğer aynı parayı kabul edeceksem gelip başlamamı söylediler ama sinirlendim ve kesinlikle olmaz dedim kapattım yaklaşık 2 haftadır hiç ses çıkmıyordu ki zaten bende orayı atmıştım kafamdan ama bugün tekrar aradılar beni ücreti biraz arttırmışlar ve yarın gidip başlamamı istiyolar. aslında bugün istiyolardı ama bende onların burnunu sürttürmek istediğimden ancak yarın gelebilirim dedim herneyse işte yarın başlamamı istiyolar lakin geçmişimiz böyle olunca acaba nasıl davranırlar bana diye ddüşünmeden edemiyorum. gerçi herhangi bir ters davranışta kafama koydum çıkıcam hemen zaten ben işsiz kalmayıda göze aldım. ama biyandanda ayağıma kadar gelen bu fırsatı geri tepmek istemiyorum. bu duurumdada sizler devreye giriyorsunuz ve fikirlerinize ihtiyaç duyuyorum. sizler benim yerimde olsanız ne yapardınız nasıl bir tutum izlerdiniz?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• bence olmuyorsun :D

0|0
    0|0
  • Bence yarın git başla bakalım. Duruma göre,sana karşı olan tutumlarına göre davranırsın. Şu an azda olsa elini güçlendirmiş durumdasın.

Bu arada ne işi bu?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...