Giderken verilen sözler kalan için ümit midir?

Bugün bir hikaye okudum sizle paylaşmak istedim arkadaşlar iki sevgili varmış birbirini çok çok seven kız birgün ayrılmak istemiş --senle olmucak ama senden sonrada kimse olmucak--demiş erkek umutlanmış tabi aylar geçmiş yıllar geçmiş sırf bu söz uğruna beklemiş en sonunda bir gece mesaj atmış --seni çok özledim sensiz olmuyor--diye ve hemen mesaj gelmiş--sen benim eşime nasıl olurda mesaj atarsın--diye

yıllar geçmiş adam 70 yaşına gelmiş ve birgün hayatının kadınıyla çocuk parkında denk gelmişler kadın torunlarını getirmiş ve adamın halini hatrini sormuş adam ise--70 yaşındayım senin torunların var ama ben hala seninim--demiş.

Şimdi soruyorum size gidenin ağzından çıkan sözler kalan için bir umut mudur?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• ilişkimizin daha 1. ayı yeni dolmuştu hem de ilk aşkımın...bir gün bana olur da ayrılırsak benden sonra da sever misin diye sordu...ben ayrılık ihtimalini düşünmediğimi ısrarla dile getirdim ama yine de cevaplamamı istedi...sevmem kimseyi dedim...seversin unutursun dedi...hayatımdaki ilk tek ve son kişi sensin dedim...zaman geçti...14 ay birlikte kaldık...ayrılmıştık...ayrılmayı o istedi...ayrıldıktan sonra son kez buluşmaya karar verdik...son olduğunu bile bile el ele tutuştuk son olduğunu bile bile öptüm onu...bile bile baktım gözlerinin içine...ağladık saatlerce...ve söz verdik...birbirimizle yapamadık ama başkası da olmayacak diye...bunun üzerinden aylar geçti bu süreçte bir kişiyi hayatına sokmayı denedi olmadı...ben hiç kimseyi düşünmedim...neredeyse 1 yıl olacak ayrılalı ama ben hala her gün onun özlemiyle yaşıyorum...ve hala onunum...

0|0
    0|0
    • peki ne zamana kadar boyle devam edıcek bu yanı 1 yıl 2 yıl sonsuza dek neden beraber olmuyorsunuz bırbırınızsenız?

• allah yardımcın olsun ya

• teşekkür ederim saolasın...

Erkekler Ne Diyor 7

• billy anlattığın bu hikayeyi leyla ile mecnun dizinde de görmüştüm..:)) Malesef sonucu hüsranla bitmişti...

0|0
    0|0
  • bence değildir. çünkü ayrılırken insanın aklına genelde yaşanan güzel zaman geliyor ve senin hikayendeki gibi sadece o ana mahsus şeyler söyleyebiliyor.

0|1
    0|0
  • Bence Gittikten sonra Sabaha kadar söz söylesende boştur ama tek ümit karşıdaki çok seviyorsa geri döne bilir yok sevmiyosa hepsi hava cıva

0|0
    0|0
  • O bir zamanlar bana ya senin olurum ya kara toprağın olurum derdi.. Ama şimdi ne toprağın nede benim oldu.. Verilen sözler unutuluyor malesef...

0|0
    0|0
  • ee bu örneğe göre değil tabiki :). Ama gerçekte de değildir bence. Giden gitmiştir ya el sallarsın ya da arkasından bi kova su dökersin

0|0
    0|0
  • yahu ne umudu sadece tesellidir onlar ki asla tutulmaz... ee ayrilmissin baskalari tabi olur, zaten olmayacak olsaydi birlikte kalirdi o kisiler... adaminki umut değil bildigin aptallikmis.

0|0
    0|0
  • umut için verilmiş bir avuntudur... gidenin bıraktığı umut ne kadar gecerli olurki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• aptal aşıklar evet

0|0
    0|0
  • evet kalan için bir umuttur...ama bu kadar da değil yani :D

0|0
    0|0
  • umuttur...umudun yitirilmemesi için çaba harcar bu insanlar...ama bazen karşı taraf vefasız çıkar..bazende karşılıklı kavuşmadan sürüpp giderrr:(

0|0
    0|0
  • umuttur tabi...

0|0
    0|0
  • gerçekten seven kişi için evet bir umut.. ama sıradansa hiç kimsenin bekliceğini zannetmiyorum cnm

0|0
    0|0
  • kiyamam..

Evet insan birini biraktiginda, söyledigi sözlere kesinlikle dikkat etmeli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...