Beyler siz napardınız.bayanlar siz ne düşünürdünüz?

iliskmiz güvensizlik nedni ile bitti.gururdan dolayı terketmek istdim fakat pisman oldum.yalvardım yakardım.umudunun inancnın kalmadğnı söyldi.benim pismanlğmı denedi bu kız.her mesaj atışımda ters mesajlarla karşlaştm.mesaj atp durma hattmi değiştirirm vs.elimdn geleni yapm bırakmamak içn.ciddi bir hastalği vardı aradan zaman geçti sordum iyiyim diyip geçti.bi tanıdğa onun haberi olmadan sordurdum.inancının umudunun kalmadğnı söylemiş.yine hastalğnı sordğmda uuf ya bir mesaj atp durma diye tepki gösterdi.tekrar yalvardğmda bu savaştan tek çkacğnı devam edicek durumunun olmadğnı söyldi.sessizlğe gömüldüm.tekrar knuşmanın bir anlamı var mıherşey bitmişmi sizce?.doğru dürüst bir veda ble etmedi.su sebepten ayrlyorum dye biseyde dmedi.ne yapmak lazım sizce?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Kendi haline bırak. Herkes yalnızdır bu hayatta, ölüm ve hastalık hepimiz için var. İstenmiyorsan gideceksin. O kadar. Artık geriye bakma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• canım öncelikle geçmiş olsun allah yardımcın olsun burda sevmiyor sezdim seni cantada keklık olarak görmüş fazla sanırım deger verdin biliyorum çok zor olucak ama unut gitsin sevmiyor seni neden ona bukadar ylavardınki ne gerek kimse vazgecilmez değil degerli senden daha burdan yanlış yapmısın gerek yok bukadar

0|0
    0|0
    • sadce elmdn geleni sevdğmi göstermek istdim.:(fazla değer vermişm.öyle sevmistmki adetli dneminde ble takim tutar snema bilardo ya gtrürdüm snirlenmsin rahatlasn dye.çok zorma gdiyo ama:(

• sanmam böylke tiplerde sendende vicdam olmadıgı için doner desem donmez desem bilemiyorum allah bilir ama yanı gorunen köy kılavuz istemiyor

• anldm teşk edrim.

• kız hastayken sen kızı terketmişsn ve şimdi geri dönmekmi istiosn kesnlkle olmaz

0|0
    0|0
    • hayr ayrlık asamasnda hastalık gündemde yoktu.beni brakyosn diye braz sert knuştm.bu hastalğmı duyduğmda ble bu sözlern canımı bu kadar actmamışti dedi.ddm hastalğna rağmen severm ben seni diyince bnu onları sylmdn önce dcektin ddi.ama hastalını sorduğmda ilglenmek istdğmde uf ya bir mesaj atıp durma dye tersledh ben ne yapayım

• hstayken ble seni severm ne demk ya tabiki seviceksn bde sevmeseydn yani . bnce kızda dengesz knuşmayı blmior

• bnu öncdnde bliyodu her daim sevmiştm sevicektim.ama yaptğm insanlıklara bu denli terslemesi zoruma giden.tamam gtmek isterse gene gtsin ama ayrlında bir medenilği var.neyse teşk edrim

Erkekler Ne Diyor 2

• Sana buzlu bir su ısmarlayalım ister misin?

Bunun üstüne iyi gider .

0|0
    0|0
  • bi kahve yapar içerdim :D

hastalığını sormuşsun trip atmış haha :D:D

0|0
    0|0
    • sorma kardşm ya.ilisknin peşni braktm insanlık namına soruyorum.trip atyo.2.sorduğmda iyiym diyhp geçiyo bir teşk. bile etmdi:s

• şimdi düşünelecek kız var düşünülmeyecek kız, seninki 2.seçenek salla gitsin çok lazımdı :D

• aynen öyle kardşim.sevgsni brak insanlğnı gördüm.düşnmemek lazım...

Yükleniyor...