Hangi takımlısınız?manciniyi neden niçin beğenmiyorsunuz ?

şu takımı batırmış bu takımı gruptan çıkaramamış diyenler jose geçen sene real madridle 0 kupa almadı mı? bu jose kötü mü demek olur ?

0|0
6|28

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Teknik Direktörü Ersun Yanal olan Fenerlilerin Mancini´ye kötü demeleri gerçekten çok komik Mancini ismi Galatasaraya uygunmudur tartışılır ancak Mancini´ye kötü Teknik Direktör diyen açık ve net bir şekilde futboldan anlamıyordur

Galatasarayda Fatih Terim gider Mancini gelir Fenerbahçede Aykut Kocaman gider Ersun Yanal gelir

1|0
    0|1
    • fark ortada diyorsun

• Ha şimdi bana göre bu ligi bilen yerli hocalar şenol güneş olsun, m.denizli olsun, yılmaz vural olsun bu hocalar jose morinhodan bile daha başarılı olur çünkü onlar bu ligi biliyor, buda benim görüşüm ister katıl ister katılma ama ben katılmayana futboldan anlamıyor demiyorum ama sen macinin iy seçim olmadığını söyleyenlere futboldan anlamıyor diyorsun

• mancininin iyi olduğunu biz biliyoruz sen kendi taraftarına anlat onlar beğenmiyor

• Türk futbolunda avrupada başarılı teknık antronorlerı sevememe sendromu var. Bu kişiler turkiyede harcanıyor mu yoksa boşta kaldıklarında para kazanmakıcınmı gelıyorlar bılmıyoruz cok yıldız antronorler beklentılerı karşılayamadı ulkemızde. Beğenmemek ondandır birazda insanlar fatih terime üzülüyor. Bi kodaman iş adamı poposuna tekmeyi bastı futbol emekçisinin diye düşünülüyor.

1|0
    0|0
  • Bilmeyen galatasaray lılara anlatayım tekrar.

Arapların satın aldığı.m.city nin gelmiş geçmiş en iyi kadrosunu, ş.liginde ajax ın olduğu grupta sonuncu yaptı,

O sene açık ara premier ligde mi.city yi şampiyon yapacakken son hafta mucize bir şekilde sidik zoruyla şampiyon anca yapabildi.

Sonuç olarak Gs, F. Terim'i mumla arayacak.

1|2
    2|1
    • Komik olan benmiyim yoksa senmisin?

• Fatih Terimden sonra Mancini ismi bizi tatmin etmiyor ama Mourinhoyu getiremeyeceğimize göre şu an için en iyi seçenek Mancini ayrıca kariyerinde 12 kupa kazanmış bir adamdan bahsediyoruz kötü bir kariyermi?Ersun Yanal ve Bilicin ne kariyeri var?Evet Manciniyi Manchaster Citynin başına getiren adamlar futboldan anlamıyor sadece sen anlıyorsun

• Yazdıklarmı iyi okursan ben Manciniye kötü bir tercih diyen futboldan anlamıyor demedim Manciniye kötü hoca diyen futboldan anlamıyordur dedim Manchasterın kadrosu toplama bir kadroydu o kadroyu hemen oturtup başarılı olmak çok zor ama Premeir Ligide takip ediyorsan orada öyle kadronun iyi olması yetmez Alex Fergusonun takımı 10. sıradaki takıma son 10 dakikaya 4-1 önde girerken Maç 4-4 bitti orası o derece zor bir lig

• mancini ancelotti gibi çok kötü hocadır,ama lobileri vatikanları oldugu için,her zaman büyük kulup çalıştırırlar,gslilerde biliyor mancininin çok kötü hoca oldugunu ama kendilerini teselli ediyorlar :D:D.

2|2
    1|1
    • aha geldi bizimki naber nasılsın özlemiştik galatasaraya iltifatlarını :))

• ahahahaha güldürdün beni ya :)))) galatasaray reala yenilince iyi dalga geçiyorsunuz bizde arsenal fenerbahçe maçında dalga geçmiştik bir siz bir biz dalga geçeriz bunun sonu yok ki

• ahahahah aynen dogru diyosun :DD.

• Fanatik Galatasaraylıyım.Fatih Terim'in yerini dolduramaz ama iyi olucak kanaatindeyim.Bunu Juventus maçında görecez.

1|0
    0|0
  • GALATASARAYlıyım mancini kaliteli bir hoca 4 yıl interi çalıştırdı ama galatasarayda kesin başarılı diyemeyiz onu zaman gösterecek...

1|0
    0|0
  • bir fenerli olarak mancini nin gs nin teknik direktörü olmasını çok istiyorum çünkü mancini beceriksiz yeteneksiz adamın teki.mancini gibi bir adam m.city nin teknik direktörü olabiliyorsa fatih terim real madrid barcelonanın hocası rahatlıkla olur ama adam türk şansı yok.o kadar para varken oyuncu varken city ye oynattığı futbolu izledikten sonra gs nin hiç şansı yok fran rijkaard zamanında barçanın hocasıydı geldi gs ye ne oldu gördünüz mancini onun kadar iyi bir teknik direktör değil o yüzden gsli arkadaşlar için şimdiden üzülüyorum adam birde 7 milyon euro para alacakmış 3 yıl kontrat 21 milyon euro :D türkiyede yabancı antrenörler başarılı olamaz çok zor türk teknik direktörle çalışacaksın her zaman ama ünal aysal daha toy öğrenecek zamanla.

0|0
    0|0
  • Yeni eleman, Elemancini

1|0
    0|0
  • manciniyi beğenmeyenler 6alatasaraylılar çünkü alıştılar elamanın hakemleri döverek maç almasına

halbuki mancini terimden 5 gömlek büyük

1|0
    0|0
  • galatasaraylıyım...

inşallah başarılı olur..

1|0
    0|0
  • Manci seninle bir sorunumuz yok,senden öncekine aşığız

1|1
    0|0
  • Beşiktaşlıyım... ön yargım yok... bekleyip görelim mancini yi...

1|0
    0|0
  • mancini süper ligdeki en iyi teknik direktör olur gelirse ama galatasaray seviyesinde değil. fiorentinada italya kupası kazanmış fakat sadece final maçını oynamış, finale kadar fatih terim getirmiş.. interde 3 şampiyonluk kazanmış, biri juve'nin şikeli şampiyonluğu mahkeme kararıyla verilmiş. diğer ikiside juventus küme düştüğü ve serie a'daki takımların yarısı puan silme cezası aldığı için kolay bir şekilde 2 şampiyonluk yaşamıştır. Manchester City'de ise o rüya takımı 2 sezon gruptan çıkaramayarak kalitesini göstermiştir. premier ligde ise şampiyonluğu son maçın son 5 dakikasında attıkları 2 golle kazanmıştır. ligde başarılı olabiliriz fakat şampiyonlar liginde sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • çok seviyoruz bayılıyoruz bildiğin gibi değil yani :P

0|1
    0|0
  • saçmalıyorlar işte

rijkaard o kadar başarılı oldu gs da ne yaptı?hiçbişi.

bu iş belli olmaz.

1|0
    0|0
  • o kadar buyuk bır teknık dırektorun yerıne geldıkı kım gelse begenılmeyecektı zaten

1|0
    0|0
  • Ben Bielsa gelsin isterdim ama önemli olan Galatasaray. Teknik Direktör o ise destek çıkacağız başarısız olursa oda başkan da gider. Tabi Mancini'nin yüklü tazminatı olacağı için o zor...

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim.mourinhodan başarı beklendi hep sanki heran gidebilicek konumdaydı ve uğraşması gereken şey madriddi.her hocanın böle dönemi olur.mancinin elinde dünyalar vardı al dediklerini aldılar sat dediklerini sattılar.takımda yaya toure javi garcia gibi defansif orta sahalar varken o mevkide gareth barry oynatılıyosa ben o hocaya hoca demem aynen bizde selçuk şahinin umarsızca oynatılması gibi

0|0
    0|0
  • FATİH TERİM normal bir şekilde takımdan ayrılsaydı sorun yoktu çok sacma bir nedenden resmen başkanın ego tatmıni yuzunden gititi yoksa manci iyidir neden begenılmesın

0|1
    0|0
  • Real bu sene de fos size söyleyeyim. Real anca Galatasaraya 6 atar. Sonra Real'e altı atar. Ayrıca lizlizalizolize tıpkı bir lahmacuna benziyorsunuz :D

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe-Göztepe;)

Gidenin büyüklügünü nasıl herkes kabul etmisse yerine gelenin aynı koltugu o büyüklükte dolduramıcagı asikar yoksa adama B.k atan yok

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ımparator fatıh terım başka soze gerek yok

0|0
    0|0
  • Benim içime sinmiyor, göreceğiz... Kendini ispatlamaya başarırsa helal olsun.

0|0
    0|0
  • tecrube yokki interle m.city calistirdi super kadroya sahipti ama bir halt yapamadi

1|0
    0|0
  • Takımım "TÜRKİYE"

0|0
    0|0
  • ya bence gereksiz bir trasver 5.5 vericeklermiş o adam neyi değiştircek

0|0
    0|0
  • çünkü beğenilecek biri değil ...

0|0
    0|0
  • giden hocadan dolayı