Dogup buyudunuz sehrin takimini mi yoksa medya destekli Istanbul takimlarini mi tutuyosunuz?

Sahsen ben insanin dogdugu/buyudugu ya da yasadigi sehrin tamini tutmasi taraftariyim. Siz bu konuda ne dusunuyorsunuz?

Bir Goztepeli olarak hic sevmesem de Izmirli olup bjk gs ya da fb yerine kskyi tutanlara daha cok saygi duyuyorum icimden.

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• tabi ki medya desteksiz Eskişehirspor...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İstanbul'da doğdum,Galatasaray'dan başka tutacağım takım yok burda..

İstanbul BBli olacak değildim ya :)

0|1
    0|0
  • Hem Galatasaray hem Giresunspor'luyum sonuçta aynı ligde değiller bu hem milli takımlı olmak gibi bir şey bence (:

0|0
    0|0
  • Küçükken ksklılarla laf dalaşına girerdim salak salak göztepeyi savunacağım diye hiç anlamadığım halde,komikmişim şimdi düşündüm de.

Takım tutmuyorum şahsen, ama genelde iki takım tutuyorlar hem memleket,hem de büyüklerden.

0|0
    0|1
  • Beşiktaşı tutuyorum ama Tekirdağsporda benim memleketimin takımıdır.

0|0
    0|0
  • Abi yarı Mersin - yarı Adanalıym ..

Mersin İ.Y

AdanaSpor

AdanaDemirSpor

Hangi birini tutaym.. Hepsini de desteklerim gönülden.. Ama ben babamdan Galatasaray'ı gördüm bu aşkla büyüdüm..

0|1
    0|1
  • Dogdugum sehir ayrı, büyüdügüm sehir ayrı takım da ayrı :/

0|0
    0|0
  • profil resmine bak :D #direngoz

0|0
    0|0
  • aydınlıyım aydın spor tutmayacağıma göre bende fenerbahçeyi tutuyorum bundanda gururluyum

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Ben de şehrimin takımını tutuyorum Ankaragüçlüyüm :)

0|1
    0|0
    • Finallerde kapisalim yine mumkunse :)

• Ankaragucuyle aramizda husumet olsa da gerek taraftar kimligi gerekse kulubun bazi yonlerinin bize benzemesinden benzer aci olaylar yasamamizdan dolayi saygi duyarim. DUsmanin bile delikanlisi olsun lafi kafiidir. Ben yurt disinda olmamdan neredeyse hic gidemiyorum maclara artik ama zamaninda cok kovaladik tribunleri :)

• Umarım iki takım da hakettiği yerlere gelir. :)

• Samsunspor luydum ama yönetimden teknik direktörüne kadar,hepsi satılmış paracı olduğu için nefret ettim.Ama hala Samsun maçlarına giderim fırsat buldukça.

0|1
    0|0
  • İzmirliyim ve Manisa'da yaşıyorum. Manisayı sadece desteklerim. Tutmam. Göztepe sempati duyduğum bir takımdır. ancak Kendimi Galatasaray'a ait hissediyorum. Doğduğumdan beri GALATASARAYLIYIM ve bu ölene kadar da sürecek. İsterse tüm medya düşman olsun, isterse küme düşsün, isterse boğazına kadar borç olsun tuttuğum takım yine GALATASARAYDIR. Galatasaray'da kötü bir şey olduğu zaman resmen hasta oluyorum. Bence insan istediği takımı tutmalı. Zorla memleketinin takımını değil. Ben kendimi GALATASARAY'a ait hissediyorum ve sonsuza kadar GALATASARAY'ı tutacağım ...

0|0
    0|0
  • Herkes istediği takımı tutabilir şahsen beşiktaşlıyım ama kocaelisporunda maçlarına giderim. sonuçta beşiktaşı da başkasının baskısıyla değil 3 yaşımda kendi kararımla tutmaya başlamışım..önemli olan insanın takımına karşı duyduğu hassasiyeti şahsen doğduğum şehrin takımı için o kadar hassas değilim.

0|0
    0|0
  • Antalyasporu tutuyordum bir ara, adamların amigoları bile Fenerliydi çok yandaşlık yaptılar hatta Galatasaraya da çok çelme taktılar. Ligde kalsın yeter tutmuyorum

0|0
    0|0
  • Doğma büyüme beşiktaşlıyım herkesin tuttuğu kendine diyorum .

0|0
    0|0
  • hakkın var

0|1
    0|0
  • Ben doğup büyüdüğüm şehrin takımını tutuyorum Fenerbahçeliyim

0|0
    0|0
  • Şimdi antalyasporda ligde kalsın diyorum ama ""Tek krallık Galatasaraylılık"" bir yerde sadffdsad

1|0
    0|0
  • doğduğum şehrin takımı süper amatörde, maçlarına gitmişliğim de var ama Galatasaraylıyım. ikisini de desteklyorum

0|0
    0|0
  • medya desteği olmayan fenerbahçeliyiz

0|0
    0|0
  • kadıköylüyüm fenerbahçe yi tutuyorum:D

1|0
    0|0
  • sadece Galatasaraylıyım.

0|0
    0|0
  • Erzurumu tutardım sonuç iflasss...