Besyo mülakatları hakkında bilgisi olan var mı ?

Mülakatlar kaç aşamadan oluşuyor, 2 bir sözlü veya yazılı mülakat var mı ? birde ben yüzme bilmiyorum bu sorun olur mu ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi okulun,her okulun farklı olur,sözlü mulakat diye bişey yok besyoda.yüzme bilmende sadece branş olarak yüzme seçip sonra yüzemezsen sorun cıkartır sana :D sıkıntı yok yani.hangi okullara giriceksin sen mülakata.bide ha diyince giremezsin hepsinin bedensel mülakatı farklı bilip ona göre hazırlanman gerekir

0|0
    0|0
    • istanbul besyo, spor mülakatı benim için sorun olmaz

• Birde mülakatan önce ne tür bir hazırlık yapmam, sınav günü bana yardımcı olur...

• Kısa mesafe varsa bengay la bacakları komple açıyor çok,cimnastik varsa tayt vs hazırlığını yap al daha önceden.gizli profilsin bilmiyorum cinsiyetini ama kız isen saçlarını düzgün topla,erkeksen sakal kes saçların düzgün olsun.yaptığın şeylere de puan vermezler çünkü sevmediler mi.dediğim gibi okula göre değişir.ben celalde okuyorum mesela biz cimnastik uzun mesafe kısa mesafe koşu ve iki tanede branş yaptık.okullarde sınavdan önce iki gün falan hazırlık kursları oluyor.ve ordaki toplarla yapıy

Erkekler Ne Diyor 4

• Birinci aşama sınavları 06-07 Ağustos 2012 tarihlerinde, ikinci aşama sınavları ise 08-09 Ağustos 2012 tarihlerinde yapılacaktır.

KASTAMONU BESYO BRANŞLA ALMAKTADIR SPOR GECMİŞİ İSTEDİGİ BRANŞLAR CİMNASTİK EK %15 PUAN GETİRMEKTE.2 AŞAMADAN OLUŞUYOR İLK AŞAMA BRANŞ,2.AŞAMA İSE KORDİNASYON,20M,MEKİK KOŞULARINDAN OLUŞMAKTADIR...

0|0
    0|0
  • Tek yapicagin sey kosmak kosmak kosmak en az 3 ay oncesinden hazırlanmak gerekiyor oyle dedikleri kadar kokay degil

0|0
    0|0
  • ewt ben biliyorum

0|0
    1|0
    • cevap vermek için mi cevap veriyorsun, bana hiç yardımcı olamadın yalnız.

• yorlar sınavları,araç gereçler vs de öle.mutlaka gir o kurslara hiç çalışmadan gitsen bile ordaki izleniminle düzgün sporcuysan başarılı olursun zaten

0|0
    0|0
    • izlediğim kadarı ile basit hareketler... umarım ordada işler yolunda gider

• seni ekliyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• hıc bı bılgım yok ama burda sezox vardı o bden egıtımı ogretmenı yardımcı olur

0|0
    0|0
  • tiksiniyorum onlardan az mı raporlarını yazdım böööööööggggggghhhh

0|0
    0|0
Yükleniyor...