Sinema ve televizyon bölümü 4. sınıf öğrencisi olan var mı?

Arkadaşlar 4. sınıfta tez konusu olarak sizden özgün bir senaryo isteniyor mu? Ya da farklı kişiliklere bürünüp kendinizi ispatlama yeteneğiniz ölçülüyor mu? Çok merak ediyorum.

Burada bir üye aklıma getirdi bunu.

"... adındaki karakter tamamen kurgusaldı.Gönderdiğim ses kaydı ses sanatçısının okuduğu metindi. Resimler bir facebook kullanıcısının. Belki Ip adresimi bulmaya çalışırsın o da zaten tamamen haberi olmayan bir kullanıcının adresi. Yani tüm yazışmalar tamamen kafamın içindeki karaktere ait ve artık bu profil zaten farklı farklı bir çok kişiyle konuşup karakterimin inandırma gücünü test ettiğim bir siteydi. Şimdi gerçekte sen kimsin diye sorarsan, ben ise sinema ve televizyon bölümü 4.sınıf öğrencisiyim buda tezimin bir bölümü yardımın için teşekkür ederim. Benim kim olduğumu tüm senaryo beğeni görüp film olarak çekilmeye kalkarsa ... adlı hayatını yok etmeye yakın bir genç görürsen bir filmde senaristi işte benim."

Ne kadar doğrudur?

Gerçi ben bu kişinin ergen olduğunu ve kaçıp gitmek için bahane ürettiğini düşünüyorum, bu yazdıklarına inanmıyorum. Ama sizin de fikrinizi almak istedim. Fotoğraflar sahte o tamam, ama ses kaydı kendisinindi çünkü ismimi söylüyordu bir yerinde.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Son üyeliğimi kapattım maden konuşmak istiyorsun,hatta bende seninle konuşmak istiyorum seni ekledim İlk harfi S sonu K. Kabul edersen sevinirim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sinema televizyon okuyan arkadaşımdan öğrendiğim kadarıyla senaryo yazdırılıyor veya bir karakter kurgulanması isteniyor,fakat gidip bu karakteri burada fake bir profille deneyecek kadar abarttıklarını düşünmüyorum.

1|0
    0|0
  • BB sen kendi kendine tkl

0|0
    2|0
  • okumaya üşendeimmmmm

0|0
    1|0
  • E. Ben o kurgulamayı yapanım,O. karakteri benim kurguladığım bir karakterdi,fakat o kadar sorunlar yaşamış ve kendi içinde çatışan bir karakterin dram yönünü hiç bir zaman tam olarak oturtamadım bunu yapmama sen yardımcı oldun.Bana ergen ve kaçıp gitmek istediğim için böyle yaptığımı düşünüyormuşsun kaçıp gitsem tek kelime açıklamam neden bunu yaptığım veya daha ayrıntılı olarak konuşmak istersen asıl hesabın olan b.b. nickli hesabına İlk harfi t. son harfi n olan bir kişiyle istek gönderdim.

1|0
    1|0
    • Anladım. Ne güzel sana yardımcı olabildiysem... Sonucunda ben üzülmüş, kırılmış, hiç olmayan bir kişiye inandırılmış ve oyun oynanmış olsam da! Açıklama yapmana gerek yok. Aslına bakarsan bence benim ne düşündüğümün de bir önemi yok senin için. Ergen olduğunu düşündüm, değilim dedin, ona da peki, inandım. Buradan mesaj atıp hesabını kapatıp gittin, mailini iptal ettin Kaçıp gitmek istesen ne yapardın merak ediyorum. Bu kaçıp gitmek değil miydi?

• Seninle 'gerçekten' konuşmayı o kadar çok isterdim ki... Keşke yine gelsen, ama bu sefer oyunsuz, yalansız, dolansız... Ya da mail atsan... Benim yerim yurdum adresim belli, burdayım. Bekliyorum. Ben anlattığın kişiyi ya da onun hayatını değil, senin sohbetini sevmiştim. Son mesajını attığın günden beri olduğu gibi yine bekleyeceğim seni. Geldiğinde arkadaşlık teklifi gönder lütfen, kabul etmem için profilinde 'Ben kimim?' bölümüne eski nickini yazman yeterli.

• Ne yani sadece oyun oynanacak biri miyim? :) Sohbetim o kadar çekilmez mi? :)

Ne olursa olsun, bekleyeceğim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...