Alıngan mısınız, çabuk kırılır mısınız yoksa; "kafaya takmam, büyütmem, uzatmam" diyenlerden misiniz?

arkadaşınız size ters bir kelime ya da söz söyledi belki o anlık bir tepkiyle söyledi alınırmısınız trip'e girdiğiniz olur mu? özür dilemesini filan beklermisiniz yoksa hiç uzatmadan devam mı edersiniz?

• Yok kırılmam direk arkadaşımın kafasını kırarım:D
    7% (2)33% (3)14% (5)Oy Ver
  • O benden özür dilemedikçe ayağıma kapanmadıkça konuşmam tripe girerim:D
    29% (8)22% (2)27% (10)Oy Ver
  • Uzatmam başka bir şeye canı sıkılmıştır olur insanlık hali arkadaşımdır uzatmam ama aynını bende ona yaparım nan:D
    43% (12)0% (0)32% (12)Oy Ver
  • O lafı bana demicekti faceden kaseden sikipiden rehberden hayatımdan silerim anca gider:D
    7% (2)0% (0)5% (2)Oy Ver
  • Ne istiyosanız yazın özgürsünüz şıkkı :D
    14% (4)45% (4)22% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
21|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• Uzatmam başka bir şeye canı sıkılmıştır olur insanlık hali arkadaşımdır uzatmam ama aynını bende ona yaparım nan:D

0|2
    0|0
  • Ruh halime bagli bazen olur her seyi görmezlikten duymazliktan gelirim bazende alinir küser triplere girerim bazen olur her seyi unuturum ama bazende iki dünya bir araya gelse unutmam afetmemde !

0|1
    0|0
  • ben tribie girerm vallahi. herkes Uzatmam başka bir şeye canı sıkılmıştır olur insanlık hali der ama, sanalda işte. oysa bu kadar alçakgönüllü insanlar varsa neden günlük hayatta herkes kaprisli çok merak ediyorum :D

0|1
    0|0
  • intikamını alırım bir şekilde.

0|1
    0|0
  • Adamına göre değişir. Biraz alınganım

0|1
    0|0
  • cok alınganım hemen kırılırımm ama cok cabuk unuturum olan bıtenı gecer kırgınlıgım

0|1
    0|0
  • Karşıdaki kişiye olan samimiyete bağlı gerçekten çok değer verdigm biriyse kırılırım telafi beklerim.

Yok o kadar da önemli değilse takmam tabi hayatta o kadar çok takılacak şey var ki sıra buna gelene kadar bir hayli zaman geçer.

0|1
    0|0
  • değer verdiğim insana kırılırım fakat pek belli etmemeye çalışırım o da üzülmesin diye

0|1
    0|0
  • Alınganım canım :D

0|1
    0|0
  • O benden özür dilemedikçe ayağıma kapanmadıkça konuşmam tripe girerim:D

0|1
    0|0
  • ''Seni öperim'' bakışı atarım, yoluna taşlar koyarım

0|1
    0|0
  • Alınırım ama uzatmam çabucak unuturum

0|1
    0|0
  • O benden özür dilemedikçe ayağıma kapanmadıkça konuşmam tripe girerim

0|1
    0|0
  • alınganım ve çok çabuk kırılırım:)

0|1
    0|0
  • Hic bisiye alınmam abi..

Olan olur anında unuturum ;)

5 *****

0|1
    0|0
  • alınganlık huyum yoktur

0|1
    0|0
  • hiç uzatmam tripte atmam direk iletişimi keserim lafımı soktuktan sonra

0|1
    0|0

• birazcık alınganım=)

0|1
    0|0
  • O lafı bana demicekti faceden kaseden sikipiden rehberden hayatımdan silerim anca gider:D

0|0
    0|0
  • O benden özür dilemedikçe ayağıma kapanmadıkça konuşmam tripe girerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...