Bazı insanların siması neden kolay hatırlanmaz?

bazı insanların simasını onlarla gün boyu birlikte olsam da unutuyorum ama bu kişiler sayılı. Çoğu insanın simasını yıllar geçse de hatırlarım normalde. Bunun nedeni nedir acaba?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• bu biraz şeye benze sevmediğin bir şarkıyı bilmeden ezberlemek gibi sevmediğinden kasıt pek takılmadığın...bendede öyle olur sürekli görüyorumdur ama unutuyorumdur çünkü simasını aklımda tutmaya çalışırım ama öbür yandan öylesine konuştum birinin yüzü aklımda kalır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok fazla muhatap olmadığın ve sakin sessiz biri olup dikkat çekmediği için olabilir...

0|0
    0|0
    • mesela en yeni olan birinden bahsedeyim.Kesinlikle sessiz biri değil, benimle de gayet çok konuşur ve iyi anlaşır,sadece fikri yapılarımız farklı o kadar.Onun dışında her şey normal

• Bu senle alakalı bir durum sanırım.Dikkat etmediğinden de olabilir. İnsanın bazen dikkatini ve ilgisini çekmeyen şeyler çabuk unutulur.

• ya aslında nasıl oldu bilmiyorum ama aramızdaki yaşam tarzı farkına rağmen galiba ben ondan hoşlanıyorum ve anladığım kadarıyla o da benden,iyi anlaşıyoruz ama fazla samimi konuşmayız benim mesafemden dolayı,neyse buna rağmen simasını pek hatırlayamıyorum

• sevilmediklerinden

0|0
    0|0
  • karşındaki kişiye verdiğin derğerle alakalı oldugunu düşünüyorum ben.

0|0
    1|0
  • oda onların sorunu sen napacan

0|0
    0|0
  • olur öyle adrasa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çok sıradan tiplerin simaları zor hatırlanıyor

1|0
    0|0