Şimdi derin bir nefes alın ve düşünün...

Erkeler düşünün böyle bir sevgiliniz olsa. her şeye trip atmayan, iki de bir ağlamayan, her şeyden şikayet etmeyen, anlayışlı, gezip dolaşmana karışmayan, egoist takıntıları olmayan, gözü yükseklerde olmayan, benim yaptığım her şey doğrudur havalarında olmayan... Hala düşünüyor musunuz? Yok böyle bir kız :))))

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• evet yok öyle bir kız. ben kendimden örnek vereyim. 'gezip dolaşmana karışmayan' dışındaki bütün özelliklere uyuyorum. ama ona uymuyorum. karışırım. o benim sevgilim, ne zman nereye gidiyor bilirim geliş gidiş kalış saatini de ben ayarlarım. kiminle konuşup konuşmayacagına da karışırım. çünkü karşılıklı 'anlayış' felsefemiz var. o bana erkeklerle konuşma diyor karşılığında kızlarla konuşması yasak. o benim eve giriş çıkış saatlerime müdahale ediyor, karşılığında benden izin alıyor bir yere takılırken. izin almasa da haber veriyor saat kaçta evde olması gerektiğini söylüyorum ona göre geliyor.

1|0
    0|0
  • 1.85 boylarında her buluşmaya çiçekle gelen daima güzel sözler söyleyen ama yeri geldiğinde sinirlenip maçolaşan senin üzülmene dayanamam diyen gülüşü güzel olan sarıp sarmalayınca kendini kollarında güvende hissettiğin ve senin için ağlayabilecek bir adam... sende oku oku anca okursun yok böyle bir adam :)

1|0
    0|0
    • tek ortak yönümüz boyumun 187 olması başka da yok :))

• Nişanlın çok mu şanslı ne :))

• bilmem ki :)

• warda kıymet bilmiyosunuzdur :D

0|0
    0|0
  • beni tarif etmişsin bir kaç özelliğimi söylememişsin ama :)

0|0
    0|0
  • Bunun kızlar bir düşünün versiyonunü yazmak isterdim ama uğraşamayacağım

1|0
    0|0
  • ben varım, yanlışsın:P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hocam sorudan sonra profile falanda baktım ne kadar düzgün arkadas olunası bir adamsın ya :D gay değilim ha :D

0|0
    0|0
    • Hocam anlamadım yaa :S Gay olsanda sıkıntı değil penisin wi-fi si yok :))) ama kafa mı buldun şimdi benimle :))

• ne demek müdür hadi iyi geceler

• İyi geceler

• 2|0
    0|0
Yükleniyor...