Ukrayna'nın Lviv şehrinin %85'i kadınlardan oluşuyormuş. Ya siz burada yaşasaydınız neler olurdu?

Ukrayna'nın Lviv şehrinin %85'i kadınlardan oluşuyormuş.

Kızlar, siz bu şehirde yaşıyor olsaydınız neler hissederdiniz?

Erkekler; sizler bu şehirde olsaydınız, neler yapardınız? :)

link

0|0
9|64

En İyi Erkek Görüşü

• Lviv'i bilmiyorum ama ben şu an Kiev'deyim. Pek öyle abartı bir kadın nüfusunun olmadığını söyleyebilirim.

Ama bir de şu var ki hergün caddelerde, sokaklarda, metroda onlarca, yüzlerce kız görüyorum daha tek bir çirkin kıza rastgelmedim. Ciddiyim. :) Hatta bazıları var ki Victoria Secret mankenleri yanlarında haltetmiş.

0|0
    0|0
    • Kenau hiç sohbetimiz olmamasına rağmen seni seviyorum biliyor muydun.

• Bir kere sitenin 'en sorusu vardı. Hani insanın arkadaşı eşi dostu yazar da, sen benim adımı yazmıştın. Kim mod olsun demişlerdi; gülx ve pentinin yorumları güzel olsunlar demiştin. Ta daaa!

Erkekler Ne Diyor 63

• % de 85 değil abartmışlar ama çok olduğu doğrudur. Ayrıca o şehirde ki bayanlar o ülkeye göre daha eğitimli ve akıllıdırlar. Avrupai havaları vardır. Diğer şehirlerde ki gibi her erkeğe kanmazlar. Akıllı olduklarından sadece beğendiği konuşması şekli düzgün kişilerle beraber olurlar. Yani bunu duyup oraya daha evvel gitmiş çoook Türk abazanı ne yazık ki avucunu yalayıp 100 $ ı vererek 1 saat oradaki güzel kızlarla beraber olup dönüyorlar. Sadece orada değil diğer şehirlerde de aynı durum geçerlidir. Ben 4 kez Ukrayna ya gitmiş biri olarak oradaki kızları da Kiev deki kızları da bolca gördüm. Ne ilk gittiğimde ne de son gittiğimde Klasik Türk erkeği gibi olmadığım için beni İtalyan zannediyorlardı. Türk olduğumu bir kaç kez pasaportumu göstererek ikna ettim. Buradan da anlayın ki oraya giden abazan ayı Türk erkekleri nasıl bir imaj oluşturmuşlar. Eğer Türk erkekleri orada 1000 kişi 1 hafta kalsa 2. bir boykot daha yapılırdı sanırım. 2008 sonlarında burası genelev değil Türkleri istemiyoruz diye boykot yapılmıştı. O video ne yazık ki yok ama başka ekleme yapıyorum ki seyredin rezilliği görün.

link

1|0
    0|0
    • tabiki çok çirkin birşey ben işin şakasındayım. bizim milletin erkeği dul olana da aranıyor gözüyle bakıyor, bekar olana da, hatta evli olana bile. ordaki güzel kızlara bakmalarını da çok bulmadım o yüzden.

• yapışıp yatırmaya çalıştığı için kız inanmadı. Ciddi misin diye soruyor bana. Evet senin için sorun ise kalkalım dedim. Çünkü biliyorum kıza bir şey söyleyemem oturup anlatmam ben öyle değilim diye işim olmaz. Sonuçta ben istemedim o konuştu tanıştık yemek yiyelim dedi. Ben kalkalım deyince yok tamam devam edelim dedi. Clubta kızla çıktım eve geldik 3 saat sonra gidecek oda sordu Türküm dedim inanmadı yalancısın dedi. Neden dedim sen İtalyansın Türk olamazsın dedi. Pasaport gösterdim öyle inandı

• evet arkadasım sana katılıyorum bende gıttım ukraynaya yazdıklarının hepsı dogru

• Orada yaşamak istemezdim.

1|1
    0|0
  • O haber, yalan , hikaye. Bir guru olarak sana hiç yakıştıramadım Pentin.

Bizzat daha geçen cumartesi Gülhanın Galaksi Rehberi isimli programda Gülhan Şen tarafından da dile getirilen saçma ve aptalca bir haber müsvettesiymiş. Mantıken düşünüldüğünde de gerçek. Yani sırf bizim abaza erkek milletini mıknatıslama arzusu. Tabi haberi yapanlar oralı değil yine bizim çok muhterem ... veren topraklarımız. (Toprak toprağı gurbette kitler)

0|0
    0|0
  • Darisi basimiza

0|0
    0|0
  • doğu rusyanın genelı boyle 1.90 boyunda renklı gozlu sarısın kızlarla dolu bır bolge. çocuklar nedense hep kız kucucukken cok tatlılar buyuduklerındede guzel otesı bırşey oluyorlar. buralarda yasayan erkekler kadınlardan nefret edıyor. neden bılmıyorum kadınları ıtıcı buluyolar. yanı ekonomideki temel bir kural gundeme gelıyor bırseyden ne kadar coksa degerı o kadar azalır.

0|0
    0|0
  • Az önce görmüştüm, inciciler, temsili bir fotoğrafa doluşmuş gidiyorlardı. Gitseler de, ülkeden çoluk çocuk eksik olsa.

1|0
    0|0
  • şükrederdim

0|1
    0|0
  • link pentinnn :D

0|0
    0|1
  • Bu haber ne kadar doğru bilinmez ama bir ürün bol olduğunda değeri düşer:/ hem fazlasında gözüm yok, teke tek en iyisi<3 bu yüzden bana pek cazip gelmedi hemşirem://

0|0
    0|1
    • ama o teki seçme şansın çok yüksek. birkez daha düşün :)

• Çölde bile seçme şansım her zaman yüksek olmuştur zaten. Uzaya bile gitsem bana ekmek çıkar:P

• Artık ukranyalı kızlar hakkında sorular görecegiz demek

Armiğğğğğ. :D

1|0
    0|0
  • Aynı haberi pişirip pişirip yayınlıyorlar. Lviv'de kadın erkek nüfusu oranı aşağı yukarı aynı. Haber, yalan bir haber. Ama sokakta daha fazla kadın görürsünüz.

0|1
    0|1
  • o kadar kız fazla ben burda mutluyum:) da zaten okadar kız yok haber olsun diye felan yazıyorlar bende soruna cevap vermiş olayım dedim. söylenenlere göre kiev, odessa diğer yerlere göre daha iyidir.

0|0
    0|0
  • geçenlerde lviv de işte ruuts la ben barın birinde viski yudumlarken gelen hatunların hesabı yok falan..

0|0
    0|0
  • lvıv nufusunun %85'ı kadın degıl o sallamasyon ama kadın nufusu erkeklere gore bıraz fazla ama odessanın kızları daha guzel odessa lvıve on basar tarıhı ve yasam alanları cok ıyı kızlarıda harıka ınsan ılk gıdenlerbastan sasırıyor ama sonradan alısıyorsun

0|0
    0|0
  • Bende bugün baktıydım bunlara:/ çok acayip olurdu bıcır bıcır:/

0|0
    0|0
  • Ne cekerdim kendimi beeee

0|0
    0|0
  • Soruyu okudum şuan uçaktan yazıyorum, fırsat bulursam sonucu buraya yazarım.

0|1
    0|0
  • Orada haxball odası kursam full pembeli ^^

0|0
    0|1
  • kızlar cenneti kendime küçük bir harem kurarım...

2|1
    0|0
  • denemek lazım :D

0|0
    0|0
  • sen bu paylaşımı yaptıktan 24 saat sonra, abazan kardeşlerimiz sayesinde oranın nüfus dengesi tersine dönecek,merak etme.

0|0
    0|1
    • yok yea türkleri sevmiyolarmış orda:O

• rakamlar ortada, bu saatten sonra kimse sormaz türkleri seviyor musunuz sevmiyor musunuz diye. giden gitti bile...

• bu soru kimden gelecek diye bekliyordum ama aklıma gelmezdi senin soracağın:)

0|0
    0|0
  • canım ben lvlv şehrine ayda en az 2 kere gidiyorum ama henüz bir kızla beraber olmadım nerede o kızlar biliyorsan bana söylermisin

0|0
    0|0
  • şehir nufusu bir yılda 5 kat artardı. 20 yıl sonra ukrayna nufusü patlama yaşamış olurdu. :)

0|0
    0|1
  • sen bunu daha önce neden söylemedin. acaba şimdi yola çıksam sabah kaç gibi orada olurum?

0|0
    0|0
    • :))))))) bundan 20-30 sene sonra hepten kızlara kalır orası.

• matematik ve doğal seleksiyon "mümkün değil" diyor. belli bir süre sonunda nüfus dengelenecektir.

• belki seviglim olurdu len :D

0|0
    0|0
    • adam başı 6 kız düşüyor.Olsun bir zahmet :)

• :D şimdi adamların yarısının sevgilisi olsa onlardanda 5er kız düşer bekar başı 11 kız düşer kesin olurdu kesin :D

• Gidip görmüşlüğüm, kalmışlığım var. Lviv'deki kadınlar ayrıca güzeller de...

Doku olarak bakıldığında da şehir kesinlikle yaşanır bir yer. Orada yaşamak isterdim.

0|0
    0|0
  • normal yaşamaya devam ederdim kız heryerde var zaten daha çok olması daha sıkıntı be kafanı yerler :D

0|0
    0|1
  • o haberın asılsız oldugu acıklandı ukraynaya gıdenlerde oyle bısey olmadıgını soyluyo zaten

0|0
    0|0
  • Bir tanesini seversem onunla olurdum.

Oran seçenek fazlalığı dışında beni ilgilendirmiyor.

Yani,Kadın çok diye hepsini düdüklemeye kalkmazdım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    33

Kızlar Ne Diyor 9

• Ukrayna'yı gider gezerim tarihi kültürü yemekleri vs. ama birileri gibi kız-erkek oranına şuna buna bakmam.Lafım sana değil civciv,lafım oralara gidip Türkleri kötü gösteren bedeni aç insanlara...Çoğu Avrupa ülkesinde sırf bu insanlar yüzünden yanlış tanınıyoruz işte lafım onlara.

Üzerlerine alınırlar da akılları başlarına gelir diye umuyorum.

0|0
    0|1
  • istemezdim be öyle hiç bir kadın birbirni çekemez bide öyle yerde :D

0|0
    0|0
  • Üniversite yıllarına geri dönmek gibi olurdu bir bakıma, üstelik sadece okul hayatına değil tüm zamanına yayılmış bir ilgi, gidiyorum ben ya :D

0|0
    0|0
  • hemcinslerimi görmekten gına gelrdi

0|0
    0|0
  • Hiç çekilmez ya. Kafanı sağa çevir kadın, sola çevir kadın.

Pöf çok sıkıcı -_-

0|0
    0|0
  • lezbiyen olurdum

0|0
    0|1
  • armiyi bir zahmet yollayın

0|0
    0|0
  • ''Erkekler; sizler bu şehirde olsaydınız, neler yapardınız?''

Dıyıpte heyecanlandırma sunları. ^^

Hırvatıstanında kadın nufusu fazlaymıs.

0|0
    0|0
    • Erkek nesli tükenmeden stok yapmak lazım; yoksa çok üzülcem ben.

• Slav erkeklerı tıpım degıl :/

• Armiyi postalayalım oraya asdasd

1|1
    0|0
    • armiğ bu haberi okuduysa bavulları çoktan toplamıştır afsg

• bu gece yolcuyum ışık hızı ile gidiyorum tutana aşk olsun maceralarımı yazarım soru formatı olarak:))

Yükleniyor...