Hatırlıyor musun bu parçayı? Doğru ya sen mazi nedir bilmezsin..

link

Boş bir sayfaya bakarken kimsenin göremediğini görmek gibiydi. Sessizliğin içinde hiç kimsenin duymadıklarını duymak gibiydi seni sevmek. Onca yılın ardında içeride bir yerde asılı kalan hediyelerimi sunmak gibiydi seni sevmek. Her hediye paketinin kurdelasını açtığında dudaklarında ki tebessümle yeniden doğmak gibiydi seni sevmek. Bir düşman siperine ölümü kucaklayarak saldırmak gibiydi seni sevmek. Sanki hiç kaybetmeyeceğimi bilmek gibiydi. Bedenimi yarıp geçen kılıçları, mızrakları senin dokunuşların gibi arzulamaktı, kustuğum kan, döktüğüm göz yaşı ve ruhumun şu aciz bedenden sökülüp yukarıda bir yerde kuş tüyü gibi hafifçe yükselmesi gibiydi seni sevebilmek.

Sen benim kadim geçmişimde ki bir sırdın, çözülmesini hiç bir zaman arzu etmediğim bir yapboz'dan ibarettin. Sen elimde ki kılıç ile uğruna her şeyden vazgeçerek savaşabilme arzumdun.

Sen benim için bir inanç ve bir amaçtın. Vuku bulan bu derin yarayla kendini değil beni tüketmiştin sen..

Lakin görmemiştim, görememiştim hatta görmeyi hep inkar etmiştim. Çünkü sen imkansızdın benim için, çünkü sen benim en uzak ihtimalimdin. Gerçekliğin duvarına toslamadan önce frenlemeliydim kendimi oysa dudaklarından adımı duyana dek gaza basıyordum. Hatırlıyor musun bu parçayı? Doğru ya sen mazi nedir bilmezsin. Yaşam hücrelerin mantığa endeksli bu hayatta, çünkü sen sadece bedenini arzulayanların ve onların parası için hiç yüzünü bana çevirmedin. Zaten sen ve ben diye bir şey olamazdı ki bu alemde. Paranın çift yüzü gibiydin. Yazı ve Tura.

Peki ya siz? Siz çok ama çok bağlandınız mı birisine? Vee neydi siz ve o arasında ki uçurum?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Okurken özellikle ilk ve son satırların..Normalde uzun yazıları okumayı pek sevmem ama duygularını çok güzel aktarmışsın..Biliyomusun imkansız her zaman çekici gelir insana..Ulaşılması zor olan..Onunla dünyada yasayabileceğin en güzel şeyleri yaşarsın..Senin hafızandan bir türlü çıkmaz..Ya o insan.Onun aklına bile gelmez hatıralar..

Ama aşk tek kişiliktir unutma bu mayhoş duyguyu Allah herkeze tattırmaz.Ne olursa olsun bazen acı çekmek hatırlamak bile güzel..Huzur veriyo insana.Mumun ateşine elini tutmak gibi..

Buarada müziğini de çok severim zevkle dinlediğim bir müziktir..

Saygılar ~

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çocukluğumuz, güçsüzlüğümüz, mesafeler, aileler. Benim sevgimin daha fazla onunkinin az olması...Benim kadar cesareti olmaması...

1|1
    0|0
  • eved bağlandım ama o yanımda Allah da hiç ayırmasın.. sevenleri hep yanyana kılsın.. onsuz br ömür düşünemyrm :/

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ne yaptın be hocam ne yaptın 5 dakika önce daha mutlu bir adamdım ne yaptın be hocam ne yaptın ?

1|1
    0|0
    • Gece yatmadan evvel birden uygun bir müzikle cereyan etti bu kelimeler. Üzdüysem, mazide ki yarayı kanattıysam affola! :)

• aman hocam ne üzmesi bende yaptığı etki anlatılmaz iyi geceler ;)

• Her zamanki gibi..

Güzeldi.

0|1
    0|0
Yükleniyor...