Hangi kızları başınızın tacı yaparsınız beyler!

erkekler nasıl kızların peşinden koşarsınız size nasıl davranmalı ne yapmalı?

Güncellemeler:
sorum nasıl kızları seversiniz degil hangi kızları baş tacı yaparsınız!

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• trip atmayıp adam gibi derdini anlatma yeteneğine sahip olanları. eğer varsa

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• İlla koşturacak ya:)) Vay arkadaş bu seferde ben koşayım benim sayemde başlasın demek yok. Beğenecek hoşlanacak sonra e hadi ben beğendim hoşlandım peşimden koşmazsan olmaz:))

0|0
    0|0
  • Kızların peşinden koşmam.

0|0
    0|0
  • Kimsenin peşinden koşmak gibi bir adetim yok. Sevgime sevgiyle, sadakatime sadakatiyle karşılık vermesi yeterli.

0|0
    0|0
  • Bana göre birliktelikdeyken dürüst olan , biraz söz dinleyen , konuşurken sıkılgan değilde oda istekli konuşan , sürekli kavga çıkartmayan ki kavgalı olsan bile bazı yerlerde alttan almasını bilen sevecen cana yakın kızlar NOT : Kısa giyinmeyen kızlar en iyileri ama :D

0|0
    0|0
  • Tripsiz türk kızı olsun başımın tacıdır.

1|0
    0|0
  • kızların peşinden koşmam fakat baş tacı yapacağım kız bana deli gibi bağlı ve sadık olmalı, bide eli marifetli oldu mu bana ıslak kek yaptın mı tamamdır bu iş, kalbimin ihalesini aldı demektir :)

0|0
    0|0
  • sadece bana naz yapsın, dışarıya sert ve ciddi olsun... masum olsun sinirlendiğimde bile öyle bir baksın ki içim sönsün. bir de utangaçlık güzeldir , utangaç olsun ama çook değil

0|0
    0|0
  • Ben koşmam siz gelirsiniz

0|0
    1|0
  • gözlerine baktıkça beni kalbine götürsün... anlasın beni... yalan söylemesin... beni benden daha iyi tanısın...

0|0
    0|0
  • sadece meraktan buradayım.

0|0
    1|0
  • Gerçekten aşık olabilecek ve akıl yaşı yüksek şımarık olmayacak fakat içinde küçük bir çocuk yaşatabilecek benimle herşeye heryere gelebilecek. namusuna düşkün bir kızı baştacı yaparım... Yaşım 19

0|0
    0|0
  • Kız dediğin ağırdan alıcak, öyle daha çekici oluyor bence

0|0
    0|0
    • agırdan derken hangi konuda mesela!

• konuşmasını bilen davranışarı iyi olan ve giyim kuşamı ıyı olan kızlar her zaman baş tacımdır

0|0
    0|0
  • Kimi kız gerçekten öyle kimisi de rol yapıyor ama beni her daim can evimden vurmuştur masum duruş...

0|0
    0|0
  • kalbi güzel kızlar başımın tacı olur gönül tahtımın sultanı olur...

0|0
    0|0
  • "Hangi kızları başınızın tacı yaparsınız beyler!" diye soran kızları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kişiden kişiye değişir

0|0
    0|0
  • link :))

0|0
    0|0