Sizce ülkemizde tenis kortları yeterli mi?

Tenise yeni yeni merak sardım da oynıcak yer çok az geldi. Ben mi bulamıyorum acaba diyorum yoksa gerçekten az mı kort var?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı konudan bugün biz de şikayetçi olduk. Olan yerlere de kilit vurmuşlardı. Mecburen başka güne ertelemek zorunda kaldık. Maalesef spora pek fazla önem vermiyoruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Yeterli değil ama cogalıyo

0|0
    0|0
  • Tenis dünyanın bana dünyanın en güzel sanatsal sporudur.

Yalnız maalesef tenis pahalı bir spor, kort var ama o kortun saatlik ücreti oldukça dolgun.

0|0
    0|0
  • Ulkemizde hangi spora saygi varki ? Zengin cocuklari gider para basar kkuluplere yazilir sporcu olur...Garibaninsa cikip kendini gelistirebilecegi imkanlar kisitlidir...

0|0
    0|0
  • ah ah sorma bizim buraya yakın sadece 2 yerde kort var büyükçekmece ve avcılarsa saatliği 40 tl çok pahalı ders almak istiyosanda 8 saatliği 300 tl ye yakın o kadar pahalı bir sporki ülkemizde neden tenisçi çıkmıyo diye kimse demesin hiç bir yerde kort yok olsa bile ateş pahası çünkü

0|0
    0|0
  • bizim fabrikada var. Arada bir oynuyoruz iş çıkşı. Şanslı hissettim şimdi kendimi :)

Bizim fabrika derken çalıştığım fabrika yani, fabrikatör babam yok :D

0|0
    0|0
  • yapceğiz ama tesis yok

0|0
    0|0
  • az var hemde baya az

0|0
    0|0
  • Bırak şimdi teniside napıyosun iyimisin

0|0
    0|0
  • Biz nerdeyiz sen nerdesin be güzelim saat kaç olmuş

0|0
    0|0
  • ülkemizde tenis kortu var mı, varsa eğer direkt yıkılsın

0|0
    0|0
  • tabi canım yeterli her mahallede 1 tane var !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Değil

0|0
    0|0
  • Olsa bile çok pahalı..daha voleybol sahası yokken tenis kortunun olmasını beklemek saçma..

0|0
    0|0
Yükleniyor...