Herkesin deli olduğu bir dünyada tek akıllı sen olsaydın aslında tek delinin kendin olduğunu düşünür müydün?

Herkesin deli olduğu bir dünyada tek akıllı sen olsaydın aslında tek delinin kendin olduğunu düşünür müydün?alıntı.

Güncellemeler:
Yorumlarınız için sağolun.

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Sana bir hikaye anlatayım. Dini bütün birine bir gün vahiy geliyor. Şu kadar zaman sonra bir yağmur başlayacak bu yağmur 1 hafta sürecek ve yağmurda ıslanan herkes delirecek. Bu adam çok kısa bir zamanda tüm hakkına haber veriyor. İnananlar oluyor inanmayanlar oluyor. Adam inananlarla birlikte bir mağaraya sığınıyorlar ve adamın dediği gün ve saatte yağmur başlıyor, 1 hafta sürüyor. Yağmurda ıslanmayan insan kalmıyor. ! hafta sonra yağmur duruyor, güneş açıyor. Mağaradakiler çıkıyorlar artık dağdan inerken bakıyorlar bütün halk dağın eteklerinde toplanmış ve aaa bakın dediler geliyor demişler. Yani :) şuan zaten öyle bir zamandayız. Delilere akıllı akıllılara deli der olduk.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Olabilir düşünebilirim.

0|0
    0|0
  • tek malın ben oldğmu düşünür bende deli olmak isterdim

0|0
    0|0
  • Düşünebilirdim.Zaten onların arasında ben de delirirdim

0|0
    0|0
  • düşünmez, bende dahil herkesin saçma olduğunu düşünürdüm.

0|0
    0|0
  • herkesin deli olduugu bir dünya hiç bir zaman olmayacak. bunu söyleyen kendini cok akıllı sanmış olmalı:) bu arada ben buraya yeni katıldım . ben de soru sormak istiyorum ama soramıyorum. bana yardımcı olabilecek birileri var mı?

0|0
    0|0
  • Hayir:) tek akilli oldugumu dusunurdum

0|0
    0|0
  • her daim deli olduğumu düşünüyorum..o zaman da sorun olmazdı.

0|0
    0|0
  • hayır düşünmem

0|0
    0|0
  • Düşünmez, bende delirirdim.

0|0
    0|0
  • Düşünürüm.Bknz : Nick'im.

0|0
    0|0
  • evet, öyle zaten şimdi de.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İnsanların içlerindeki bastırılmış duyguları açığa çıkardıklarını düşünürdüm .

Hepimiz aslında biraz deliyiz .

0|0
    0|0
  • Bilemedim ki şimdi

0|0
    0|0
  • süper bir dünya her an kafalar 10 numara:) deli olmadığım için çok üzülürdüm üzüntüden kafayı yerdim

0|0
    0|0
  • Milyonlarca Napolyonun içinde bir süre sonra sıyıracaksın nasılsa...

0|0
    0|0
  • yok hayır düşünmezdim

0|0
    0|0
  • düşünürdüm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...