Ben Neden böyleyim sizce ?

merhabalar arkadaşlar.erkek arkadaşımla 5 senedir beraberiz.her insanın olduğu gibi bazen maddi açıdan sıkışık zamanlarım oluyor.o bana para vermeyi teklif ettiğinde ben katiyen diye karşı çıkıyorum.alamıyorum ondan para.bir yere gitsek hesabı o ödese başka bir yere gittiğimizde benim ödemem lazım diye atlıyorum hemen.rahatsız oluyorum yani.başkasının maddi külfeti üzerinde eziliyormuşum gibi geliyor.ya da ne bilim parasını yiyormuşum gibi hissediyorum o yüzden birazda rahatsız oluyorum.erkek arkadaşımın bni böyle düşünmeye yapmaya sevk eden tavırları yok kendim öleyim.normal arkadaşlarımlada aynı şeyi düşünüyorum.sizce neden böyleyim? sorun ne temeldeki? insanlara yük olduğumumu düşünüyorum?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• boşver harbi kız sın devam et. iyidir iyidir. ilişkin konusuna gelince eğer ileriyi düşünüyorsanız bu normal ha yok geçici ise buna bir çözüm bul. hayırlı geceler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bak biz Türk'üz bir bayana hesap ödetmeyiz. O yüzden kendini hiç kasma ve bu yaptığın da çok güzel bir şey bazıları var parasını karşı taraf veriyor diye yer yer ama erkek nasıl ödücek düşünmez. Sen kendini çok kasma ve sakın hesabı sen ödeme.

1|0
    0|0
  • Para konusuna girmemek daha hayırlııdır her zaman ilişkilerde

0|0
    0|0
  • bi gece klübüne gidin. 2 şişe jack açtırın. kimin ödediği farketmez her türlü aşarsın bu sorunu

0|0
    1|0
  • cok karakterlı kızmıssın sorun yok

0|0
    0|0
  • olması gereken bu bence için çok rahat olmalı böyle düşüncelerin oldukça..

0|0
    0|0
  • Emin ol erkek arkadaşın öyle düşünmüyordur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• en iyisini yapiyorsun bunda neden bir sorun ariyorsuun

0|0
    0|0
  • bu normal insan kendini böyle hissedebilir. senin yapman gereken normal davranmak

0|0
    0|0
  • olması gerekende bu değil mi zaten?

0|0
    0|0
Yükleniyor...