Yüzme mi body mı yapıyım ?

Yüzme ile ilgilenenler agırlık calısması yapıyolarmı ? ben 3 gün havuz 3 gün body gidiyorum dogru yapıyomuyum

Güncellemeler:
Kilom 71 boy 1.73 yag oranım YÜZDE 19

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Gittiğiniz spor salonundaki hocalardan destek almalısınız.

Ben hem yüzüp hem cardio+fitness yapıyorum fakat kas oranı yükselmeden yüzmek çok zor oluyor. Hem nefes hem de güç gerektiriyor. 1 saat yüzüyorum ama daha çok dayanıklılığımı geliştirmek ve formda kalmak için yüzüyorum. Yaşım itibariyle kas yapısından ziyade fit olmaya ihtiyacım olduğu böyle davranıyorum fakat yarı yaşımda olmanızın etkisiyle hocaların bilgisiyle kas yapınızı güçlendirmenizin en doğrusu olacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Yaglı bir vucudum oldugu için ben sık yüzüyorum

• 30 dakika koşu bandı

• Bilimsel olarak

bir mesafeyi 10 dakikada koşmak yerine aynı mesafeyi 60 dakikada koşarsanız daha çok kalori yakarsınız. Bunun sebebi vücudun birikmiş yağları yakmaya başlamasının zaman almasıdır. O yüzden sıkılsanız bile daha uzun süreler koşmaya çalışmanız da fayda var. Ayrıca bisiklet gibi diğer yağ yakıcı aletleri de yaparsanız harika olur.

Kızlar Ne Diyor 4

• Doğru yapıyorsun bence devam et gayet iyi ve yeterli

0|0
    0|0
  • haftada 3 seans body 2 seans yüzme daha iyi olur. :)

0|0
    0|0
    • sen gitte profil fotonu değiştir çakma barbie inanma la böyle şeylere yüzme fazla yapma gelişme olmaz ne zaman dinlenicen rrobotmusun sen ?

• kendini çok yorma bencee ya yüzme ya body. ama body den yanaym

0|0
    0|0
  • Yağ oranını düşür

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• body yap yüzme cilası olsun

0|0
    0|0
  • body deki amacın karın kaslı bir gorunumse oncelikle yag yakmak ilk hedef olmalı. cunku Agırlık antrenmanı sana kas hacmi kazandırır ama kardiyolarda vucutta salgılanan hormonlardan dolayı katabolik konuma gecer ve kas da yakarsın . Bu yuzden ikisini aynı anda yapmaktansa kardiyoya agırlık verip yani yuzmeye agırlık verip bir sure sonra body ye gecsen senin acından daha verimli olur.

0|0
    0|0
  • Yürü yeter..

0|0
    0|0
  • Bu senin amacına ve yağ oranına göre degişkenlik gösterir.. Amaç zayıflamak , yag yakımı, kondisyon ise dogru yoldasın.. 3gün body / dinlenme / 2yüzme / dinlenme.. Amaç kilo alımı ise farklı program yapman gerekir.. Yüzme günleri yeterli su tüketimi çok önemli.. 5 günlük spor hayatına başladıgında amacına seni en iyi şekilde yaklaştıracak şey beslenmedir..

0|0
    0|0
  • Tempolu yüzmeyi kaldırabiliyorsan en sağlam ve sağlıklısı o tabiki. sen onu 3 gün body 2 gün yüzme olarak değiştir bence ama hocalarınada danış tabi.prof değilsen bu tempoya gerek yok kendini yorarsın.yada şişmek değilse amacın yüzmeyi arttır bodyi azalt.

0|0
    0|0
  • yüzme daha iyidir

0|0
    0|0
  • MMA

0|0
    0|0
  • yüzme bro her zaman yüzme.. ayrıca kilo ak 71 biraz az.

0|0
    0|0
  • yüzme yap kardeş en güzel spor hemnde eğlenceli

0|0
    0|0
  • Fitness yap

0|0
    0|0
  • yüzme biçimsiz vucut geliştire bilir ancak çokdaha eglenceli bir şekilde vucut yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • ikisinide yap

0|0
    0|0
  • kışın badiy yazın yüz daha ii ama dikkat et ikisini aynı anda yapma kesinlikle

0|0
    0|0
  • Sen önce kardiyo yapıp yağ oranını düşür bence..

0|0
    0|0
  • çok doğru yapıyosun

0|0
    0|0
  • en cok hangini istiyorsanız onu yapın.veya 3 gün body bir gün yüzmede olabilir

0|0
    0|0
  • ortaya karışık takıl hocam

0|0
    0|0
  • Olum sivaslının ne işi var yüzmeyle. git güreş yap.

0|0
    0|0
  • Kardeş valla ben hiç birşey yapmıyorum sadece sokak basketbolu oynuyorum vücut yag oranım %9

0|0
    0|0
Yükleniyor...