Gelip tanışmıyor ama mel mel bakıyor ne bu böyle ya

Bir çocuk var sanırım bugün onu son görüşümdü. Benden hoşlandığını düşünüyordum. Ben de ondan hoşlanmıştım aslında bugün gülümsedim o da gülümsedi. Nereye gitsem beni izliyordu farkediyordum yani. Bugün de son kez gördüğünü bile bile baktı baktı baktı baktı ... Sadece baktı ama ne bir atılım ne bir tanışma isteği. Neden böyle yaptı dalga mı geçiyor bu. Bir de adımı öğrendi halbuki onun yanında 50 kere söylendi yani o yüzden. Bense onun adını bile bilmiyorum. Çocukla ilgili hiçbir şey bilmiyorum yani ne yapıcam ben

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• çocuk çekingen olabilir bir ihtimal tabi ama siz bu tür erkeklerden hoşlanmassınız değilmi

biraz kafayı çalıştırsaydınız dicem bana kızcaksınız hemen açıklayayım

önce soruna cevap vereyim

benim şahsi düşüncem eğer çekingen biri ise ona ortam sağlamalısın sana senin düşündüğünden çok fazla değer veriyor olabilir belki ona göre imkansız gibi görünüyor bile olabilirsin bazı erkekler için bir kızla konuşmak ya da teklif etmek en zor durumlardan biri diyebilirim

eğer çekindiği için söyliyemiyor ise ona yardımcı ol bence seni çok zor kazandığı için kolay kaybetmeyecektir birde eğer çıkarsanız seni kolay kolay aldatacağını ya da yanlış yapacağını sanmıyorum

neyse çocuk çekingen birimi önce onu öğren çocuğun isminden daha önemli unutma

1|1
    0|0
    • çekingen değil tavırları arkadaşlarıyla konuşmaları filan gayet dost canlısı biri aslında. çekingen olsa bakmaya utanırdı diye düşünüyorum

• yok 20 dk. önce filan açtım öyle sorulara bakıyordum o yüzden

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• ben de dahil olmak üzere erkeklerin bir kısmı çekingendir..karşıdan cesaret veren bir bakış bir ışık bekler.derin bir bakış beklerim ben mesela bir de üzerine tatlı bir gülümseme varsa konuşabilirim..ama bilmiyorum o çocuk neden bişey demedi..csaretlenemedi mi acaba

1|0
    0|0
    • ya sırıtık sırıtık bakıyordu yani gayet cesaretli gibiydi. dalga mı geçti ne olduysa artık

• İlk adımı sen atıver. Ben de seninle benzer bir durumdayım şu an. Umarım ilk adımı o atar çünkü ben reddedilmekten korkuyorum. Belki o da bu yüzden bir ilerleme kaydedememiş olabilir.

1|0
    0|0
    • gülümsedim işte daha ne yapayım gel sevgili olalım diyecek halim yok

• bir keresinde otobüste hapşırmıştı çok yaşa dedim :D teşekkür ederim sizde görün dedi gülümseyerek, bu gördüğümde gidip konuşacam eğer yanında arkadaşı yoksa :D

• ya arkadaşı olsa ne olacak öyle bahane bulma işte. biraz konuşabilir miyiz dersin arkadaşı mesajı alır gider

• faceden eklese seni kabul edermisin mesela ?

1|0
    0|0
    • profil fotosu varsa ve tanırsam ederim yani

• bi soru sorabilirmiyim sen onun bakislarindan mi etkilendin yoksa baska biseyden. mi ?

1|0
    0|0
    • evet bakışından sempatik birine benziyor. gördüğüm kadarıyla kibar biri. başka neyinden etkilenebilirim soruda ne kastediyorsan açık açık söyle ona göre cevap vereyim

• bu güzeldi:D hem cocugu etkiliyosun hemde Mön Mön bakti diyosun bisey demiyorum senden korkulur valla neyse cevabin icin cok tesekkurler ben cevabimi aldim :D

• ya ben baktım onun baktıktan sonra bir atak yapması lazımdı tanışmak için o yüzden :D rica ederim :D

• Bak inan bana bende öyle bir insanım ne yapsam cesaret edemiyorum yanaşmaya ya ters tepki verirse ya milletin içinde rezil ederse diye bana gülümsüyor ama yapamıyorum işte yapay zekamda böyle bir durum söz konusu bana ne önerirsin yani :D

0|0
    0|0
    • gülümseyerek merhaba ben x de .. bunu dediğin için kimse seni rezil etmek istemez ki çok masum yani.. sadece merhaba karşındaki senden hoşlanıyorsa çok şey anlatabilir :) sonra gerisi gelir zaten

Kızlar Ne Diyor 1

• zaten son kez görecegini düsünüyorsan neden kafana takiyorsn.. uzak mi oturuyorsunuz? belki oda mantikli düsündü birdaha görmiyecegini bildigi icin bakismak flörtünde birakti konuyu

1|0
    0|0
    • nerede oturduğunu bilmiyorum :( ya tanışsa karşılaşırdık yine telefondan filan haberleşip. dershanede görüyordum başka dershaneye geçiyorum o yüzden

Yükleniyor...