Üniversitede ilk gün nasıl geçer?

Ben yarın üniversiteye başlıyorum.İlk günüm.İngilizce haırlıkla başlayacağım ama ne olacak bilmiyorum yani tek ders ingilizce.İlk gün ders işlenirmi birde kaç ders işlenir?Ne kadar kalacağız orda?Birde defter filan götürmelimiyim sizce?Birde güneş gözlüğüyle ojeyle filan gitsem sizce tuhaf görünürmüyüm?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Defter götüreyim mi demişsin ya böyle kucaklayasım geldi seni çok ciddiyim dalga geçmiyorum:) Hazırlık dediğin kıyafet serbest lise gibi bişey. Hiçbişey götürmene gerek yok ilk gün. Emin ol herkes senin gibi tedirgin oluyo haliyle, ama bir haftaya kalmaz alışırsın. Bu arada hayırlı olsun hangi üniversitedeyi kazandın?

0|0
    0|0
    • Tobb bursluyum birde ekstra bir tedirginliğim var o yüzden :)

• Okuldan dönünce yeşillendiriver mesaj kutumu ben de merak ettim şimdi:)

• Önceki cevaplara bakarken denk geldim şimdi. Nasılsın? Üniversite hayatı beklentilerini karşılayabildi mi:)

Erkekler Ne Diyor 7

• ilk gün önemlidir :) hocalar ilk gün ders işlenmiyor zihniyetini sevmezler ters hoca da varsa vallaha işini gücünü bırakır gelir dersini anlatır zaten normal olanıda anlatması ,biz de ilk hafta tatil edilmişti sular kesik diye :) ne sevinmiştik ondan sonraki hafta haşırtttttt neymiş efendim ilk hafta çok vakit kaybetmişiz

0|0
    0|0
  • Tuaf görülmezsin ama erkekler at gibi kız hangisi şu adını hatırlamıyorum sarışın olan hangi sarışın 30 tane sarışın var demez güneş gözlüklü kız derler :D link

0|0
    0|0
  • hocaya bağlı biz işlemiştik. sohbet etmişti hoca önce üniversiteyle alakalı sorunuz var mı falan demişti. Biz d çimlere basabiliyor muyuz demiştik :D Güneş gözlüğüyle falan gidebilirsin tabi. En aından yeni olduğun çok belli olmaz :) Hayırlı olsun bu arada

0|0
    0|0
    • hep aynı hocamı yani tek ders ya hani :)

• :D

• bu arada hangi üniversite bazı üniversitelerde dikkat etmen gerekebilir kıyafete :)

• ya orası üniversite her tipten insan olacak. Senin nasıl gittiğin önemli mi biri seni giyinişine mi karışcak? rahat ol defter falan götürme ilk günden ders olmaz telefona kaydedersin ne derse hoca.

Not : Bu arada benimde yarın ilk günüm.

0|0
    0|0
    • ben küçük bir not defteri atacağım çantama ne olur ne olmaz diye :) Ya bu hazırlıkta işlenen dersler hakkında tereddütlüyüm tek ders ingilizce tüm gün ingilizcemi göreceğiz biz :D

• aynen öyle tüm gün ingilizce :)

• işlenir / ders bitinceye kadar / not alman iyi olur / hayır

0|0
    0|0
  • çok köyü ama 3 gün sonra iyi geçer : D

0|0
    0|0
  • dogal halınle git işte :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...