Ah bu ön yargılar.... var mıçevrenizde ?

Bize ne değilmi komşunun kızının ne giydiğinden hemn damgayı yapıştımakmı lazım yani. ya da bizene tanımadıklarımızın elinden yan komşunun çalan zilinden saçını sarıya boyatandan düşük bel pantalondan sokakta öpüşenden içki içenden bizene bizene maalesef ki çok kapalı bir bölgede oturuyor bunlara gün içinde çok marus kalıyorum üstelik evliyim ve misafirliğe gelen abimden dostum diye bahseden komşularım var yuh artık dedirticek cinsten.. herkes kendi hayatına baksa oysaki sizene milletten..

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Ben sustum Nickim konuşsun..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Alevisin; DİNSİZ İMANSIZ DENİLİR

Kürtsün; BÖLÜCÜ, TERÖRCÜ DENİLİR.

Açık giyinirsin; OR*OSPU DENİLİR.

Kızsan kızlarla takılırsın; LEZBİYEN DENİLİR,

Evlenmemiş bekarsan; KIZ KURUSU DENİLİR,

Çok kitap okuyorsan; İNEK DENİLİR,

İçki içiyorsan ; ALLAHSIZ, ALKOLİK DENİLİR,

Hakkını savunuyorsan; ANARŞİST DENİLİR,

Emperyalistlere hayır diyorsan; SOLCU BUNLAR DENİLİR,

Cumhuriyetçiyim yaşasın Atatürk diyorsan; ATATÜRKÜN BOZMALARI DENİLİR..

Bunlar saymakla bitmez, türetilebilen onlarca yüzlerce örnek çıkabilir. Bu memlekette anlayış değişmedikçe bize takılan adlar,lakaplar ve damgalar daima devam edecektir.

1|0
    0|0
  • ÇOK HEM DE YIĞINLA, SÜRÜYLE...

0|0
    0|0
  • İnsan diğer bir insanın özgürlük sınırları dahiline girmediği kadar özgürdür.

0|0
    0|0
  • Valla ben hiç maruz kalmadım erkeğim ondan heralde zaten bu kader ne istiyo kadınlardan anlayamadım gitti

0|0
    0|0
  • boş boş muhabbetler işte...boş insanların zaman geçirmek için yaptıkları dedikodular işte...

0|0
    0|0
  • tabi olmazmı çokk

0|0
    0|0
  • hatırlatırım türkiyede yaşıyoruz :) çevresinde olmayan yoktur ki ağzı lan konuşuyor bu ülkede

0|0
    0|0
  • Bir önyargıyı parçalamak,atomu parçalamaktan daha zordur

Albert EINSTEIN

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• enemmm nereymiş orası boşver kulak asma bu söylediklerini de duyuttur komşularına birine anlatıyomuş gibi yap konuşmaslar bir daa

0|0
    0|0
Yükleniyor...