Steroid Kullanan Var Mı ?

Arkadaşlar aramızda steroid kullanan var mı ? Ben kullanmak istiyorum. Amacım Serdar Aktolgaya rakip olmak. Peki kullanırsam kürü bıraktığım zaman hacimden düşer miyim ?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• aktif olarak spor yapıyorum (vücut) hocalarım ve çalışma arkadaşlarım kesinlikle karşılar ,yardımcıı hocalarımdan birisi 2 sene kullanmış HAYVANNNgibi vucudu var ama çok pişman bildiğin gibi değil kısırlık vs meme buyumesi en buyuk etkileri yaslanmaya doğru çok fazla östrojen hormonu salgılıyor

0|0
    0|0
    • Kısır kalayım o mühim değil.

• yaşlandıgında planın ne ? herşeyi silip atıyorsan kullan ama yok bir kaç yarışma kazanayım şampiyon olayım üstünede huzur içinde emekli olayım diyorsan KULLANMA

• merhaba ben de steroid kullanmayı düşünüyorum kısa bir süre kullanıp biraz kas geliştirip bcaa gibi şeylerle korumaya çalışıcam ve hafiften spora devam edicem, steroid kullanmış olan varsa bana mesaj atabilir mi?

Kızlar Ne Diyor 2

• Spora ne kadardır başladın o önemli ha deyince kullanma

0|0
    0|0
  • Evet hacmınden dusuyorsun. Bırakınca.

90dan 75e dusenler var.

0|0
    0|0
    • cınsel yonden olumsuz etkılerıde oluyor.

• Yeteri kadar cinsel ilişki yaşadım zaten. En verimli zamanlarımı boşa geçirmedim. Bu sene yarışmalar düzenlenecek ve benim klasmanda yer almam lazım...

• steroidler az veya çok vücutta su topluyor. ben bu konuda çok araştırma yaptım. mesela 4 ayda 8 kg ağırlık kazanmışsa bunun hepsi kuru kas kütlesi değildir. önemli olan kuru kas kütlesidir. Prof. vücut geliştirmecilere dikkat ederseniz adam baya hacim almış ama kas çizgileri net gözükmüyor. çünkü steroid su topluyor küre ara verdiğinde bir şekilde suyu terle veya ilaçlarla atıyor. Geriye kuru ve çizgili kas kütlesi kalıyor. Kürdeyken 50 cm olan adamın kolu 45 cm'e düşüyor.

Erkekler Ne Diyor 8

• sana bir tavsiye o sağlıgını yolda bulmadın, steroid kullanınca eline ne geçicek sağlıgından olucaksın vucuttan atılsı bir dert diyelimki atıldı bıraktın yıllar sonra bile çıkıcaktır sorunlar, vucudun doğal, buyume seviyesi vardır eyer doğal yapar isen bu vucut senı yarı yolda bırakmaz , sen bunu steroid bu şekilde yaparsan ayağını kaydırırsın, dışın guzel gözükse bile içinde ne fırtınalar kopucaktır, mr olimpiyalara aldanma onların dönüşü olmadıgı için hayatını vermişler ama, hayatını ölüme davetiye vericeksin, steroidi aldıgında vucudunun doğal dengesini sıfıra indirirsin bırakıncada yıllarsonra beklersın takviyeler fealn ama keşke kullanmasaydım dıceksın, steroidi bıraktıgında ise doğal kaslarını bile gidicektir yer bitirir seni sakın aldanma, sen kendin ol sağlıklı ve güzel yaşa hayatın tadını çıkar, sakın aldanıp böyle şeylere bulaşma ;)

0|0
    0|0
    • Aynen kardeşim noktasına kadar katılıyorum, bu illeti kullanıp intihar edenler var. Estetik olarak en zirve dönemlerini yaşıyorsun belli bir süre sonra o küre paran yetmiyor ya da başka bir sebep ile alamıyorsun en dibi göürüncede psikoljin bozuluyor. Ayrıca bu illeti kullanan kişi estetik olarak güzel bir kıvama geliyor fakat sonrasında yaptığı vücudun yarısını değil tamamnı kaynediyor başlı başına berbat birşey

• sakına girme hacımm serdar aktolgaya rakip kesinlikle olamassın zaten adam yıllarını vermiş bu spora mümkünatı imkanı yok bunun fıtness tarzı en iyisi yağsız ol iğne olayı başlı başına zarar

0|0
    0|0
    • bence olamazsın diye birşey yok. doğru steroid kürleriyle bilinçli bir şekilde 5 yılda serdar aktolga'dan daha iyi bile olabilirsin. bu seninle alakalı birşey.

• iyi siz yapın o zman ben bir şey demiyorummm

• düşersin.basşlarsan egodan yana tatmın olursun ego pompalar bunyeye bırakmak ıstemezsın böbgregın dalagın karacıgerın ıflas eder kuşun ötmez.

1|0
    0|0
    • daha onceden cok sevıstım dıyor zaten snfkjhjhgsf

• Ya ben evlilikten vazgeçtim. Yeteri kadar tadını aldım zaten.

• valla bende düşünmüyor değilim ama sırf ego tatmini için değer mi bilmem

0|0
    0|0
  • Düşersin. Ve ayrıca yan etkileri de olur.

0|0
    0|0
  • Yakısır sana eersin abi

0|0
    0|0
  • Beni eklermisin bazı sorularım olacakta ?

0|0
    0|0
    • merhaba ben de steroid kullanmayı düşünüyorum kısa bir süre kullanıp biraz kas geliştirip bcaa gibi şeylerle korumaya çalışıcam ve hafiften spora devam edicem, steroid kullanmış olan varsa bana mesaj atabilir mi?

• Gaza geldin herhalde ersinn

0|0
    0|0
Yükleniyor...