ASKERDEKİ SEVGİLİYE DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ

aslında ben doğum gününü unutmuştum bugün en yakın arkadaşalrından birinden öğrendim ki 15 eylülmüş yani üstünden 2 hafta geçmiş arkadaşlardan birtanesi yanına git demişti manisaya ama ben adres almak için konuyu abisine açmak için söyleyince olmaz öyle şey kız başına gidemezsin felan dedi sevgilimin abisi tabi benimde hevesim kaçtı. Gitmicem yani bugün dışarda kışın giyebileceği çok beğendiğim sweet tarzı kalın birşey aldım iki yaraflı yağmurlukta oluyo kalın tarafıda var askerde sonuçta soğuk olur faydalıda olsun diye ama tabi kendimi affettirmemde lazım konuştuğumuzda hiç bahsetmedi çaktırmadıda bunu ama heralde halen bekliyor en azından kutlamamı . soruma gelincede kırmızı kalp şeklinde büyük bir kutunun içine hediyeyi koyup yanına mektup yazınca bir tarafı boş kalıyor kalbin büyük kutu çünkü oraya neler koyabilirim link bunun büyüklüğünde üstünde hiç birşey yok ama ne hoşuna gidebilir sizce ?

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• nasil unuttun ya cocuk asker bide :(

0|0
    0|0
    • onu yazıcam mektupta benim biraz kalın kafalı oldugumu biliyor biraz az oldu bayya kalın kafalıı oldugumu biliyor naz felan yapıcam ağlıcam zırlıcam affedicek ama hediye konusunda ?

• heheh )) kendin evde biseyler hazrla guzel yemek gonder hediyenle beraber ,cikolata meyve falan al koy ^_^ yedikleri ne ki hep ayni sey yiyolar

• abur cubur koy..çikolata v.s v.s

0|0
    0|0
Yükleniyor...