Savunma sporları ve dövüşler

savunma sporları ve dövüşler konusunda bilgim yeterince olgunu düşünüyom fakat kendimi yeterli kadar güçlü hissetmiyorum ve karşımdaki kişiye kolay kolay gücüm yetmiyor ne yapmalıyım

0|0
25

En İyi Kız Görüşü

• kick box candır <3

okadarda hırs burumesın gözunu sakınnn :/

0|0
    0|1
    • asla kaybetmenin en büyük nedeni hırstır saten

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar süredir spor yapıyorsun?Kilo ve boyun kaç?

0|1
    0|0
    • iki senedir yapıyordum fakat şu son altı ay yapamıyorum

60 kiloyum ve 1,70 boyum var açıkcası biraz zayıfım

• 3 ay kadar Mekik barfiks şınav bunlar işini görür daha sonra iyi bir hocadan eğitim al,ne çalışman gerektiğini söylerler.

• aslında bu tarzlarda spor yapan ve derecesi olan bir akrabam var ama şu an yurtdışında olmasından dolayı eğitim veremiyor

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• wing chun u deneyebilirsin.. güçten çok hıza ve tekniğe dayalı bir dal.. tabi fiziki yapın nasıl bilmiyorum ama aynı anda hem saldırı hem de savunma yapılan bir dövüş sanatı wing chun.. ve en önemlisi rakibin gücünden faydalanıyorsun o yüzden sana göre gibi geldi bana..

0|1
    0|0
    • teşekkürler araştırıp bakacağım

• Türkiye de yaşıyorsun la Türkiye de ne savunma sporu adam el bombasıyla geziyor silahla geziyor la gerçekçi ol

0|0
    0|1
    • sen çok behzat ç izlemişin gardaş

• sen ne diyon la ?

• nassın diyom iyimisin diyom :D

• yere yat temizce dayağını ye hocam en temizi, zevk almaya bak

0|0
    0|1
    • çok şükür öyle hiç dayak yemedim ama bu bilgiler gerekiyor

• 11 yıl TAEKWON-DO yaptım... + Sİyah kuşak 2. dan olarak sporu bıraktm. başlarda ben de snn gibiydim... spor yaptıkça iştah ve dolyıysla beslenme ve düzen ediniyorsun... yaşın kaç bilmiyorum ama vucüt olarak geç kalmadıysan gelirsin üstesnden.

0|0
    0|0
    • yaşım 18 ve yaşıma göre vücut olarak ufak görünüyum

• hayır başlamadım hangisini önerirsin

• TAEKWON-DO ile başla önce kendini savunmasını öğren... 2-3 yıl sağlam çalış iyi öğren... zaten bu süreçte epey gelişptirmiş olursun kendini. sonra yavaş yavaş boksa kaydır kendini orda çok değil 3 ay düzenli çalışsan yeter sana... ikisini kombine yapmayı öğrendiğin zaman kick box için dahi hazır olmuş olacaksın... önceliğini TAEKWON-DO ya ver bence.

Yükleniyor...