Fenerbahçe 5-5 yaptı

fenerbahçe 5-5 yaptı , bu yıl bana göre şampiyon fenerbahçe çok güzel futbol oynuyor en az rakip kaleye 20-25 şut çekiyor siz ne düşünoyrsunuz ?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Çok da kötü degiliz. ilk baslara göre toparladık. hele bu sene avrupa olmaması bize gercek gücümüzü gösterme fırsatı veriyor.

umarım kupa macları baslayınca bocalamayız.

simdilik fena degiliz. su emenike de başlasa gollere iyi olacak.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bencede fenerbahçe şampiyon olmalı

1|3
    0|3
  • umarım fenerbahçe olur şampiyon :)

0|2
    0|2
  • dert etmem galatasaray bu sene engelleniyor besbelli adamların penaltısı verilmedi bizim futbolculara kırmızı fenerin rakiplerine kırmızı

0|2
    0|0
  • fb ve Beşiktaş bu sene çok çekişecek belliki:)

0|0
    0|0
  • Bu sene şampiyon Galatasaray

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Defansif anlamda halen çok iyi değilsiniz. Bekler iyi güzel hücumcu ama ilerdeki 3 adam da forvet. ortadaki 2 adam ofansif‚ bunlar güzel ancak‚ rakip topu kaptığındaki kapanışlarınız, geriye dönmeleriniz iyi değil. geliştirilmeli.

Bunun için de hücuma çıkarken o topun kaybedilebileceği durumu da düşünerek çıkmanız gerekiyor. Defansif problemleriniz daha çok yerleşimle ilgili. Bu da bireysellikten çok teknik adamın halledebileceği konu gibi.

Ben şahsen Beşiktaş şampiyon olamazsa Fenerbahçe şampiyon olsun istiyorum.

0|1
    0|1
  • Tüm Engellemelere rağmen Şampiyon olup 4. yıldızı takacağız

1|3
    3|3
    • çok bekler siniz :) Fenerin Rakibi Beşiktaş,-Galatasaray çok kötü futbol oynuyor 3.olması bile süpriz olur . Fener Böyle Devam Ederse üst üste 2 kere belkide daha fazla şampiyon olabilir ...

• Galatasaray kötümü oynuyor?Siz hangi maçları izliyorsunuz merak ediyorum esas Fener berbat oynuyor hakemler sayesinde kötü futbolla işi götürüyor biz dün tek kale oynadık ayrıca Fener bu zamana kadar hangi iyi takımla oynamış bir Galatasarayın fikstürüne bak birde Fenerin

• Galatasaray çok mu kötü oynuyor? Biz maçları gözümüzle izliyoruz da sizin gözünüzle izlediğinden şüpheliyiz. Eğer Fenerbahçedeki şans Galatasaray'da olsa bu yıl en az 100 gol atmazsak bende adam değilim. Sana o kadar diyorum ...

• bence son vuruşlarda sorunlu bır takım aynı oyunla daha ıyı bır rakıbe karsı puan kaybedebılırdınız. Bana göre beşiktaş bozmazsa fenerden daha ıyı, tabi rekabet olsun sezon sonunda ıyı olan alsın şampiyonlugu.

0|1
    0|1
  • Yürüyoruz ŞAMPİYONLUĞA

0|2
    0|2
  • ilk haftaki konya yenilgisin saymıyosun galiba?

0|1
    1|1
    • kardeşim biz bir yenilgi aldık siz 4 kere berabere kaldınız buda yetmez miş gibi realden 6 yediniz dünyaya rezil ettiniz bizi .

• dediği lafa bak. Dünyaya rezil ettiniz bizi :D şamp. liginde 0 çeken biz değildik. Avrupadan 2 yıl men yiyen biz değiliz. Daha sana bunun gibi çok örnek yazarım ...

• Beşiktaş hakediyor .

0|0
    0|1
  • maç kaç kaç bitti goller kimden ?

0|0
    0|1
  • fenerbahçe çok iyi bu sene...

0|1
    0|0
  • Şimdilik fena değiliz inş. ileride bocalamayız :)

0|1
    0|0
  • Sow´un içine Burak kaçmış resmen çok gol kaçırdı bugün

0|2
    0|0
Yükleniyor...