Devlet memuru olan, olabilitesi mümkün ve olacağını varsayanlara açılmış başlık:

Diyelim ki nikah memuru olarak atandınız.

Gel gelelim işinizin ilk gününe. Nikahını kıyacağınız kişiler ve tüm davetliler salonda sizi bekliyor. Içeri girmeniz ve karşılaştığınız görüntü sonrası nefesinizin kesilmesi bir oluyor.

Karşınızda, vaktinde çok sevdiğiniz, unutamayıp hala izlerini taşıdığınız kişi ve yanında evleneceği adam/kadın duruyor.

... Belediyesi'nin size verdiği yetkiye dayanarak ne yapardınız?

0|0
2029

En İyi Erkek Görüşü

• Asdfgh... soru soruyorsun, ben daha cevap vermeden en iyi cevap seçiyorsun...asdfgh şaka.

Olayın hakemi ben miyim? O halde sahaya-salona izleyiciler girmiş diye nikahı iptal ederim. asdfghj.O da şaka.

Kıyarım lan nikahlarını, görev kutsaldır.

1|0
    1|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• Hızlıca nikahı kıyar İçimden Allah belanızı versin cinsel sorunlar yakanızı bırakmasın diyerek hızlıca ortamdan uzaklaşır bır sıgara yakar vurur kafayı yatardım.

1|0
    1|1
  • Hazır mikrofon elimde Ümit Besen' den Nikah masasını mırıldanırdım..

http://www.youtube.com/watch?v=FnIfMz0Mg8M

Sonracığıma Arif Susam'dan Nikah Memuru..

http://www.youtube.com/watch?v=9yoJuWfQBXY

Ve sonra..Nikah defterini koltuğumun altına sokup boynu bükük vaziyette cübbemi yere atıp koşar adımlarla uzaklaşırdım..

2|2
    1|1
    • 1. linki ne zaman dinlesem yüzümde sebebini çözemediğim aptal bir gülümseme oluyor

• Düşündüm de...

Yok yok, düşünemedim seni o vaziyette.

...Şarap?

• Şarap acınası bükülesi durumlar içinde değil Madame' ların gözlerindeki ışıltıda yudumlanır..Sanırım senaryonda mazinin yaşanmışlıkların acısından olsa gerek rakı daha makbul..

• Görevimi yerine getirirdim. Mazi mazide kalır, gerçi öylesi bir durum çok etkileyici bir potansiyele sahip olsa da saçmalıklara gerek yok. Gereken yapılmalı.

1|0
    1|1
  • kıyar geçerim

1|1
    1|1
  • Türker İnanoğlu'na gönder bu soruyu, on numara yeşilçam filmi çıkar bundan :d baş rolleri; ümit besen, banu alkan oynasın .d

1|0
    1|1
  • Vallaha ne yapardım :) Güle güle Kıyardım nikahı :D)) Damadındada Parasını çatıııırrrr Çatııırrrr Alırdım ;:D

Peşine de Hastalıkta ve sağlıkta kısmına da zamanında birbirimiz için verdiğimiz sözleri ve aştığımız engellerin bir derlemesini yaparak yemin ettirirdim :D))

Ozamana kadar tanımadıysa ozaman tanır ya da hatırlardı :))

1|0
    1|2
  • böyle şansın içine s.çayım

1|1
    1|1
  • olma bunu düşünerek ikah memuru kardeşim,bu kadar basit.git ne bilim berber ol bakkal ol.bakkalada el ele giremezler heralde.ah nerde o bakkallar şimdi heryer alışveriş merkezi,eskiden bir girerdin bakkala her yer böle çitos kokardı evde izlediğin filmlerde müjde ar olsun emrahın annesi olsun bakkala verirlerdi hep,sende ister istemez bir gidip bakardınetrafa.ulan ne sacmaladım.olma nikah memuru

1|0
    1|1
  • bahçelievler belediyesinin bana vermiş olduğu yetkiye dayanarak sizi karı koca ilan ediyorum derdim ne dicem adam olsaydın sen alaydın kızı(yada kadın olaydın sen alaydın adamı)

1|1
    1|1
  • Yildirim nikahi seklinde kiyardim herhalde

1|0
    1|1
  • Benden olmaz ben gülerim :/

1|0
    1|1
  • -bu nikah kıyılamaz!

- n'oldu memur bey, dosya mı eksik?

- eksik ya, hem de ne eksik.

- neymiş eksik olan?

- hiçbişey tamam değil ki arkadaş!

- niye geldiniz o zaman eksik dosyayla? ne diycez şimdi davetlilere biz?

- caydık deyin, hadi evlerinize deyin, sonra gelin deyin.

- aa, neden ağlıyorsunuz ki?

- önce ben görmüştüm oğlum, önce ben görmüştüm!

1|0
    1|1
  • : ) Nikahı kıyardım ama ;) Kapanış olarak Şunları söylerdim :)

"Başka bir nikah da görüşmek dileğiyle"

1|0
    1|1
  • Nikah memurluğu diye bir kademe yok devlette belli kademedeki kişiler yetkileri doğrultusunda bu işi yapmayı hakedebiliyor.

1|0
    1|1
  • Tanımamış gibi yapar kıyarım nikahı

1|0
    1|1
  • gayet sakin bir şekilde belediyenin bana verdiği yetkiye dayanarak damadı ortadan ikiye bölerdim.

1|0
    1|1
  • hiç senarist olmayı düşündün mü?

1|0
    1|1
  • O belediyeye dayanmam dayarım !

1|0
    1|1
  • beni istemeyen bir kişiyi ben hiç istemem..

1|0
    1|1
  • ben ona hıc kıyamazdım...

nikahını da kıyamam

1|1
    1|1
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 20

• Şimdi öyle biri hem var hem yok. Çok seviyorum ama unutmamı gerektirecek bir durum yok zira hala beraberiz, umuyorum ki daim olacak ama farazi olarak soruna cevap vermem gerekirse nihakı kıyar, üzerine de yeni çifte armağan ediyorum bahanesiyle zamanında kendisine yazdığım aşk şarkısını okurum gözlerine baka baka. müstakbel eşi kıskançlıktan çıldırırken, onun nikahını da kendi anılarımla işgal etmiş olurum. ömür boyu hatırlanacak bir günün anılarında yer etmek de bana yeter.

3|0
    1|2
  • Klasik memur şakaları yapmadan, normal bir şekilde nikahı kıyar; çıkışta da bol bol içerdim herhalde.

1|0
    1|1
  • zor durum çok :(

1|0
    1|1
  • onları eş ilan ederdim. giderkende bolca ağlardım

1|0
    1|1
  • Yanında bir başkasıyla o masaya otorduysa ben ondan vazgeçtiğim içindir zaten.

Gider işimi yapar dönerim.

2|0
    1|2
  • umursamazdım kıyardım nikahı banane evlendim gittim bende :D

1|0
    1|1
  • Ayrılığın nasıl yaşandığına bağlı biraz da.

İşimi yapar,kıyarım nikahı ne yapalım,yetki verilmiş bir kere.

Ben bu nikahı kıymam başkasını çağırın diyecek halim yok sanırım.

1|0
    1|1
  • Nasıl ayrılmışız acaba..

Bilemedim ki şimdi ya gözünün içine baka baka kıyarım nikahı ya da herhangi biri gibi davranırım umursamıyormuşum gibi nasıl ayrıldığımıza bağlı sanırım :)

1|0
    1|1
  • Rezil ederim

1|0
    1|1
  • Fesat bir şekilde nikahı kıyardım. Soru çok güzel yalnız. Hayal gücüne hayran kaldım iyi senaryo olur bu hikayeden:)

1|0
    1|1
  • profosynelce davranır kıyar nikahı giderdim

1|0
    1|1
  • kusura bakma düğünmüme davet etmek hiç aklıma gelmedi derdim

1|0
    1|1
  • İşte bu yüzden içim taşlaştı... Kıyardım nikahı...

1|0
    1|0
  • belediye bana hangi yetkileri veriyor neler yasal onları bilmem lazım ona göre kıyarım =) yani nikahı =)

1|0
    1|1
  • Belediyenin bana verdiği yetkiye dayanarak agzına sıcardım ikisinün kıza dokunmazdmda adamın neyse sakinim bu nasıl hayal :(

1|0
    1|1
  • Soruya +5

Belediyenin bana verdiği yetkiye de kıyarım adama da kıyarım dolma kalemle şişlerim :D

1|0
    1|1
  • aman ben üzerime düşeni yapardım yapacak bir şey yok giden gitmiş

1|0
    1|1
  • Aman geçmiş gitmiş allah aşkına. Eskisine takılı kalmak niye... Kıyardım gitsin... :))

1|0
    1|1
  • Tesadüfünde böylesi...

Belediyenin verdiği yetkiyle nikahı kıyar, pastamı yer, limonatamı da içerim. Acımam.

1|0
    1|1
  • siz ilk nikah kıydığım çiftsiniz özelsiniz 3 ay sonra bende evleniyorum şahitlerim olur musunuz derim :D

1|0
    1|1
Yükleniyor...