Bir Hatun neden küçük düşürür?

güzel bir hatun aynı ortamda güzel bir muhabbetde neden seni küçük düşürmeye çalışır... bunda iki neden arıyorum... ya benden gerçekten nefret ediyor... ya da hoşlanıyor... işin içinden çıkamadım... ona nefret ettiricek birşey de yapmadım... anlamadım ?

0|0
68

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini ezik gibi gösterirsen kadın seni ezer...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Onu tanımadan bunu çözemezsin sanırım. Karakteri önemli, belki hoşlandığından yapıyordur. Benim asla yapmadığım birşey,ama kişiden kişiye değişir..

0|0
    0|0
    • evet çok tanımıyorum onu...karakteri hakkında pek bilgim yok.. ama eğlenceli öekici neşeli güzel biri...kendimi çok ezik hissettim onun davranışından ama altında sebep ?

• Ego tavansa belki gerçekten de seni aşağı görmüştür kendine göre. Bu derece ezik hissettirdiğine göre..

• aslında tavrı çok itici ya bir hatuna yakışmayacak birşey... ama insan nedeni arıyo nedense...erkek iticidir bazen doğası gereği bu kesin ama kadının bu tavırlısı.. evrendeki en kötü şey şüphesiz..:) neyse.

• bazı ınsanlarda boyle bı huy var o da onlardandır

0|1
    0|0
  • kendını güzel göryor snıde çirkın bn sanamı kaldım diye imada bulunuyor yoksa seven insan sevdgını ezmez kaybetme korkusundan

0|0
    0|0
    • çok güzel biri... ama davranışının temelinde dedğin şey varsa...çok saçma olurdu.. bilmiyorum belkide sen haklısın...

• Hiç bir fkrm yok

0|0
    0|0
  • Kendini senden aşağı görüyo olabilir :D Teselliyi öyle buluyordur belki :)

0|0
    0|0
  • En iyisi onu tanımak..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kızların erkeklere laf atması artık moda olmuş. benimde hikayemde(muhasebeci kız zavallı mühendis) de olayın kaderi bu laf atma noktasında degişiyordu. aynısını yaşadım ilgi çekmek istiyor ama sevdiği anlamaına gelmez.

0|1
    0|0
  • salla gtsın kardeşim memlkette insanevladıda var sen hayvanevldına denk gelmişn sadece :)

0|1
    0|0
  • Salağın tekidir, salakları anlamak da en zorudur. Anlamaman gayet normal.

0|1
    0|0
  • senin gibi olamadığı için çok mu zekisin çok mu başarılısın kız kıskanmış:)

0|0
    0|0
    • olabilirde... ama kızda çok zeki biri güzel biri... birgün sizede olabilir bu durum kafam karışık..:)

• bak taktık şu sende onu düşür yani siziniş filimlerdeki gibi olacak aşk kavgayla dogacak böyle asklar daha saglam olur:)

• bak bu yorumun heyecanlandırdı beni:.:) aslında onu denemeye başladım... ama tavrı kesin anlamam lazım... ilgisi var mıyokmu ?

• can sıkıntısından:D

0|0
    0|0
  • komplexe girmistir

0|1
    0|0
  • Komplexe girmistir :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...