Niye baktığını anlayamıyorum?

Bir çocuk var aynı üniversiteden.Kendisini tanıyorum çok samimi olmasak da.Çocuk yıllardır bakıyor ağza alınmayacak laflar söyledim.Gıcık ediyorum,imalı konuşup dalga geçiyorum.Hala daha bakıyor.Üç buçuk yıl oldu.Önden arkadan nerde ne zaman görse bakıyor.Bir de sadece bakıyor başka türlü iletişim yok.Başını çeviriyor ben farkedince de.Neden daha bakıyor anlamıyorum.Hasta falan olduğunu düşünüyorum artık.Var mı size de böyle davranan yoksa bütün mllar beni mi buluyor?Amacı ne bunun?Biri çıksın da mantıklı bir şey söylesin artık.Hoşlansaydı konuşurdu herhalde.Yani gerçekten anlamıyorum ben.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• seni aşırı seviyor ayıp bence yaptığın

1|0
    0|0
    • Tanıdığım halde hiç konuşmuyor ne sevmesi ya?!

• o bakmayı sakın herhangi bir kötü bir şey düşünme bilki onun bir derdi vardır muhakkak :)

• Ne gibi derdi kendiyle ilgili bir dert mi o zman bana niye bakıyor ki?Anlamadım.

Erkekler Ne Diyor 2

• Sende onu istiyomusun?

1|0
    0|0
    • Hayır işim olmaz.

• Banada beden egitiminde okuyan bir Kiz aynisini yapti mezun olana kadar. Iletisim hic olmadi ama 4 sene trene bakar gibi bana bakti, yok oyle Antonio banderas gibi biride degilim. Sonra Okul bitti o yoluna Ben yoluma.

• Sen heralde tanımıyorsun ben tanıyorum da aynı bölümdeyiz.

• gizli sen amaç değil araçsın onun için:D

1|0
    0|0
    • Evet ben de öyle düşünüyorum.Peki ne yapıyım da bir daha rahatsız etmesin?

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...