KIYMETİMİ ANLAYIP OTURUP ACI ÇEKMESİNİ İSTİYORUM

ameliyat oldum ve o hafta beni sanaldan aldattığını yakaladım hem faceden hem telden hepsini okudum ve geneld se muhabbetleri ayrıldım. neymiş efendim gaz almak içinmiş. çok dağıldım o kadar zoruma gitti ki şimdi ona bunları ödetmek istiyorum sadece kıymetimi gerçekten anlaması ve canının yanmasını istiyorum. napabilirim bunun için. gerçekten kıymetimi anlayıp canının yanıp eşşek gibi pişman olmasını istyorum öyle bişey yapıyım ki kafasını yerden kaldıramasın istiyorum

Güncellemeler:
Yani arkaaşlar intikam için diğil inanın çok iyiliklerim oldu ona her konuda ailesi olmadı ben yanında oldum hiç yalnız bırakmadım hayatında olan tüm mutsuzlukları unutturmak için yüzünü güldürmek için yapmadığım kalmadı. mutluyduk ama düşününsene siz ameliyattasınız çıkıyosunuz ve o iğrenç muhabbetleri okuyosunuz o kadar zor günler yaşıyorum ki ne eşyası varsa bende kargoya teslim ettim şehir dışında çalışıyor ve mektup yazmıştm aşağıladm brazda mesajda oda hoşçakal dye mesaj atmş
ama ben kıymetmi anlayıp orda acıdan delirmesini istyorum çnki haketmedim benm Allah şahidimdir ki onla beraberken kafamı kaldırıp kmseye bakmadım üstüne çok titredim yaptıklarını hazmedemiyorum. amelaytımdada birtakım hatalar oldu ve zor durumdayım gerçektn şimdi onun canı yansın istyorum bn

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• geçmiş olsun,umarım iyileşirsin.Aldatma olayına gelince boşver salla gitsin.Sen uğraştıkça onun hoşuna gidecektir bence...Hele ki ameliyat olmuşsun kendini düşün.Sen daha "kıymetlisin"şu an...değer verme ona.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yine bir aldatılma vakası bıktık aldatmayan birisiyle çıksaydın şimdi nerden bilcem nerden bilcem diyecen çok salak bu kızlar ya geçende yine salak bir kız var ayrılmış dedim seni 2 senedir seven cocugu kabul etmedin 2 ayda tanıdıgın cocugu kabul ettın sana müstahak dedim evet ben salagım dedı

1|0
    0|0
  • Hayallerim hayal oldu deyip geç..

0|0
    0|0
  • soguk davran mesajlarına telefonlarıne cevap verme

0|0
    0|0
  • kankasıyla seviş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ahh canımm ben de senn gibydiim her turlu fedakarlıkları yaptım o naptı aldattı ama ben hiçbişi yapmadım ama hçbişi sonra köpek gbi pişman oldu ama ben salaktım affetm gene aynı boku yedi en buyuk ıntıkam butun irtibatını kes ama dönemmemek uzere kapında yalvarsn isterse ölsün intahar etsın ama dönme bak tecrube konuşuo affedersn kendı aptallgnla kalırsın belkı dersn son kez göreym pişman olsun o zaten olcak delrcek ama sen dönersn hevesi kaçar ömur boyu pişmanlk çekmesı için sakın affetme ve hiçbişi yapma

0|0
    0|0
    • çok geldi kapıma affet dedi ağladı zırladı ailemle konuştu ailesi beni aradı yalvardı bende yüzüğü attım çiçekler hediyeler almış hepsini yüzüne fırlattım ağlaya zırlaya gitti ardından kargoyla önceki hediyelerini gönderdim mektupta yazdım ağır oldu biraz. telefonlarına mesajlarına hiç cevap vermiyorum zaten.

• en iyisi çeksin acısın .

• Uğraşmazsan delirir merak etme

2|1
    0|0
  • bence ayrılarak en büyük cezayı vermişsin

0|0
    0|0
  • sakın ol bır önce..

keskin sirke küpüne zarar...

0|0
    0|0
  • hiç yüz verme adam yerine koyma ama başkasıyla falanda çıkma sakın ozaman sen basitleşirsin ve o üste çıkar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...