Resimdeki vücut tipini bir erkekte beğenir misiniz?

link

link

Tanıyınca şaşıracaksınız bence :)

0|0
15|17

En İyi Kız Görüşü

• gayet iyi en sevdiğim vücut tipi işte belki biraz baklava yapabilir ama onun haricinde tam ayarında olmuş

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• ya arkadaş... adam golcü... saçma sapan konuşmayın... sporcu yani adam... siz hiç kol kasları gelişmiş deli gibi omuz göğüs yapmış koşucu gördünüz mü? göremezsiniz... kas da olsa fazladan ağırlıktır.. bu oğlan da futbolcu... golcü... hızlı olacak bacakları güçlü olacak... kendilerine sevgili beğenir edalarda zırvalamış arkadaşlar!

herhalde siz jardeli görseniz iyice fıttırırdınız... cılız bir şeydi... ama adamın ayağına değen 2 toptan biri gol oluyordu...

bayan voleybol maçını seksi at gibi hatun izliyoruz işte modunda izleyen abazanlar gibi yorum yapmayın yani! bir zahmet!

1|1
    1|0
    • valla her konuda haklısın ama koşucular konusunda pek katılmıyorum,afrikalı koşucular çok zayıf oluyor usain bolt ta gerçi afrikalı sayılır ama baya bir gelişmiş.

• o istisnadan değil... bolt gibi kısa mesafe koşucuları tüm koşuyu var güçleriyle koşmak zorunda olduklarından kasları ne kadar güçlü olursa o kadar başarılı olurlar... ama o vücut tipinde bir maratoncu tüm koşuyu o ağırlıkla tamamlayamaz. onlar için uzun süreli dayanıklılık esastır...

• özür dilerim, doğru söylüyorsun sanırım sosyopat :)

• bunda vücut yok göğüs gövde kanat kol bir şey göremiyorum ben karın antreman yaptıkları için vede sürekli antremanlı durumlarda oldukları için yağlarından zaten arınacaklardır hareketlerle illaki sıkılaşacaktır

1|0
    0|0
  • baktım genelde bayanlar begenmiş bende fikirlerine katılıyorum evet vucudu cok guzel değil ama dısarı cıkalım cevremize bakalım kaç kişi spor yapıyor kaç kişide bu kadar az yag oranı var dimi. guzel diyebiliriz bu durumda bende bir sporcu olarak Burağı kollamak istedim :)

1|0
    0|0
  • burak sana çıkmamı teklif etti :) hadi hadi saklama bizden

1|0
    0|0
  • GÜVENLİ NİTERNET UYARSII ÇIKTI NE PAYLAŞTIN ORDA AZİZE

1|3
    0|0
  • Burak'ta dünyanın en iyi vücudu olsa da olmaz karakterini beğenmiyorum

1|0
    0|0
  • dilara sen lincolü çokseviyosun herhalde

coritibanın maçlarını izle arada alex le beraber

1|0
    0|0
  • birşeyi yok. ++ olan tek şey kilosu yerinde o kadar.

1|0
    0|0
  • buna vücut mu diyon sen, ben sporcu olacam da böyle dolaşacam ha pehh her imkanları var gitsin salona biraz ağırlık çalışsın

1|0
    0|1
  • diloş sende buna vucut mu diyon

1|0
    0|0
  • Tırt.

1|0
    0|0
  • sen benim vücudu görsen aşık olursun o zaman

1|1
    0|2
  • allah bağışlasın

1|0
    0|0
  • Ulaa burak oynuyamıyosun 2 kas yap :)

1|0
    0|0
  • oturak adamy

1|0
    0|0
  • ben erkek oldugum için begenmedim birde kadın resmi koy o zaman not veririm

1|0
    0|1
  • Sonuç belli ama anket de koysaydın iyiydi :D

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 14

• Hiç beğenmem böyle vücut

1|1
    0|0
  • Bu Burak Yılmaz'ın son hali değil galiba :)

Bana göre biraz cılız kalmış. Oysa mesela Drogba gibi olsa vucudu ya da Cristiano Ronaldo gibi olsa o zaman yeme de yanında yat...

Şaka bir yana normal bir adamda Burak vucudunun da gideri var da adam gol kralı golcü olunca biraz daha bir şeyler bekliyor insan

1|0
    0|1
  • önce adam mı diye bakarım sonra vücudu düşünürüz:) resim çok kaslı birisi değil ama kilolu da değil. fit bir görüntüsü var ;)

1|0
    0|0
  • Abartısız gayet iyi.

1|0
    0|0
  • İyidir iyi :)

1|0
    0|0
  • beğenmedim

olsun hugh jackman gibi beğenirim

1|0
    0|0