Arkadaşlar yorum yapın bi

arkadaşlar eski sevgilimle arkadaşı bir sitede ( benim sevglimi takip ettiğim sitede biliyor takipçisi olduğumu uzun zamandır kullanıyorum neyse ) o site de arkadaşıyla yorumlaşmış.. ilk sevgilimi seviorum yazmış.. arkdaşı da biliyorum demiş.. başka bir yazı altında da canım acıo demiş.. arkadaşı da unutmalısın demiş.. olmuo demiş.. arkadaşı unutki canın acımasın demiş.. eski seviglim de :( yapmış bugünde yine arkadaşı çekimi paylaşki canın acımasın unutmalısın onu gibi ısrarla laflar etmiş.. bu yazıyı otomatkman üzerme alındım yanlışmı düşünüyorum

Güncellemeler:
site de yaptığı ilk yazı olarak sevgilimi seviorum yazmış

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Sizin eski sevgilinizin ilki olduğunuzu pek sanmıyorum.Facede bu yazılanları görmüş olmanız hem iyi hem de kötü bir anlamda, kötü çünkü siz onun ilki olmadığınızı biliyorsunuz üzüldüğünüz halde kendinize dürüst davranmaya çekiniyorsunuz. iyi olmuş çünkü adamın sizi sevmediğini anlar ve gururlu bir kız olup onu takip etmekten vazgeçersiniz. Yoksa size peşimi bırak takip edip durma artık, diyecek o zaman daha da üzülürsünüz.Üzerine almayın bence eski sevgilinizin o ettiğini söyledğiniz lafları...Sizi kastetmiyor belli ki...

0|0
    0|0
    • bilmiyorum kardeşim ancak benden ayrdılar onu arkdaşı ayırdı kafasına girip ve sevgili yaptı hemen eski sevgilime.. ilk zamanalr bu tarz yazıları yoktu 3-4 gündür var

• buluşalım diyorum cevap vermiyor. normal tarzda mesaj atıyorum hani neden byle yaptın diyorum mesela o sitede 5-10 dk sonra ben byle istemedim ki diyo. seviorum dedim.. madem sevioruz canına okumak hakkım diyo.. ve bu tarz çok sey.. dun ve bugünde arkadaşıyla işte yaptığı yorumlaşma var..

• Bilemem, kolay gelsin...

Kızlar Ne Diyor 2

• Sana yazmış işte

0|0
    0|0
  • ilk sevgilimi seviorum yazmış.. derken İlk sevgili mi yoksa ilk yazdıgı yazı mı sevglimi seviyorum ?

0|0
    0|0
    • ilk yazdığı yazı onu değiştiriyim :)

• Artık insanlar wcde yaptıkları işi bile o malum siteye yazıyorlar dostum. Bunu neden yazmasınlar.

• orada haklısın evet..benm attığım mesaja karşılık bile orada yazı yazıyor buda tuaf

Erkekler Ne Diyor 2

• belki ilki değilsindir

0|0
    0|0
    • ilk derken hani hayatına aldığı ilk sevgili demek istemedim o sitede yaptığı paylaşımda ilk olarak sevgilimi seviorum yazmış demek stemiştim ama yanlış olmuş özür

• estagfurullah sen kusura bakma

• sevgilinin umrunda bile değilsin. diğer çocuğu seviyor demek ki. ama s**tiret.

0|0
    0|0
Yükleniyor...