Lütfen herkes yorum yapsın Arkadaslar 15 gün içinde değişebilirmiyiim

15 gün sonra cok sevdiğim bir insanla bulusucam birbirimizi görmeyeli 3 ay olacak ve ben beni gördüğünde tekrar baana asık olmasını istiyorum en son buluştuğumuzda 58 kiloydum şimdi 54 boyum 167 buarada 51 olsam nasıl olur sizce bide belim ince ama ben daha cok inceltmek istiyorum bunun için önerileriniz nelerdir bide bildiğiniz maske tarifleri falan var mıve bu ddediklerimi yaparsam sizce tekrar asık olurmu bişey hissedermi?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• 15 gün içinde 3 kilo veremezsin, nasıl görünüyorsan öyle kal, karşındaki insanın senin içini de görmesine müsaade et. Ne yaparsa yapsın kimse en güzel olamaz çünkü, sadece güzelliğe aşık olursa daha güzelini bulduğunda gitmekten çekinmez

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• belin ince ise göğüsler ve kalça da iriyse bence yeniden aşık olur :) kum saati gibi fiziğin olmalı :)

0|0
    0|0
  • olm benim için bu şekilde hazırık yapıcak hatunla evlenicem demedi demeyin ksjfhjksd

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 3 kilo verdin diye sana tekrar aşık olacak adam varsa bekelrim.

0|0
    0|0
  • Bu söylediklerin yapacaklarınla kendini kandırma bırak seni nasıl sevecekse öyle sevsin doğal olmayı öğrenin artık kendini nasılsan öyle kabullen . ! Tavsiye ..

0|0
    0|0
  • Kendin gibi ol yeter.. dis görünüme asik olcaksa olmasin zaten!

0|0
    0|0
  • boş işler bunlar.

0|0
    1|0
Yükleniyor...