Basketbol ayakkabısı iyi olur mu yürümek için ?

Arkadaşlar benim ayak bileğim güçsüz arada basketbol oynarım ama basketbol ayakkabım yok alsam iyi olur mu yürümek için hemde ayak bileğim için ? Bu ayakkabının bana ne gibi katkıları olur basketbol dışında ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• bence basketbol ayakkabısı olmadan basket oynama boyunda uzunsa zıplarken falan ayak bileklerini kırabilirsin ya da lifler kopabilir ..dikkat et her basketbol ayakkabısında bilek koruyucu bölme vardırr..onlar bilekleri güçlendirmek için değil ..korumak ve zıplama anında sabit ve eğimsiz durması içindir.:DD

0|0
    0|0
    • Yani arkadan ayağa baktığında düz mü duruyor ayak yani I harfi gibi mi sabitliyor ?

• O ayakkabıyı giyince içe dışa basma sorunu kayboluyor öyle değil mi ayağın anatomisine çok uygun bir ayakkabı gayet iyi bir yürüyüş sağlayacaktır ?

• evet aynen öylee:D

Kızlar Ne Diyor 2

• çok rahat valla ayağını huzurda hissediyorsun al derim hem basketbol oynarken diğer ayakkabılar sorun yapar

0|0
    0|0
    • Ayak şeklim biraz sıkıntılı içe basma var bide giydiğim ayakkabılar kağıt gibi içleri paraya yazık valla .

• Bişey sorcam bide ya benim boy 1.87 bacaklarım çok kıllı basketbol ayakkabı aldığımda short giymem gerekecek demi :D Ağdamı yapıyım napıyım ? Yoksa eşofman altıyla mı oynayım ?

• erkek dediğin kıllı olur çokta ıyı değil ama abes kaçmaz

• olur tabi neden olmasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• basket ayakkabasız basket oynama bileğimi çok feci burktuydum ayakkabısız oynarken ve bileğin için iyi olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...