Hayatınız hayal ettiğiniz gibi mi?

kimlerin hayatı dışardan göründüğünün aksine boktan, yaşamınızda neleriniz istediğiniz gibi olmadı ve bu durumda ne yaptınız?

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• tek bir şey istedim ne hayırlıysa hakkımda o olsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• idare ediyoruz.

0|0
    0|0
  • Dışardan görünen : link

ASLINDA OLAN : link

1|0
    0|0
  • Aslında şu an herşey istediğim gibi, ileride tekrar bir planlama yapmak zorundayım yeni hayatım için.

0|0
    0|0
  • yo degil .

0|0
    0|0
  • ya ben bir konuyu kafamda aşamayıorum onu bir aşsam cidden hayatımda ki herşey hayal etitğim gibi olcakta aylardır atamıyorum kafamdan çıldırcam.

0|0
    0|0
    • anlatırsan dinlerim ya da ben olmasam da birilerine danış, akıl akıldan üstündür derler bilirsin

• iyide cevremdeki herkeze sarmaya başladı en yakın arkadaşıma bile mesaj atıyo bunu nie yapıo

• arkadaşlarını tanırsın işte kimler gerçekten yanındaymış görürsün, herkes seçimini yapar üzülme hiç sen doğru olanı yapıp o pis sapığa kendini daha fazla kullandırtmamışsın, ne güzel, bir daha da hiç muhatap olma, önüne bak hayatına devam et

• yok hiç değil... 4 yıl üni okuu snra iş grüşmelerne gt 1000 lira veriorz desinler .. zengin kocamı buliym şimdi mecburen

0|0
    0|0
    • hadi sen zengin buldun, ben napayım içgüveysi mi olayım :)

• teşekkür ederimm :) inş snde çok mtlu olursn :)

• amiin :)

• Hiçbişey istediğim gibi değil.

0|0
    0|0
    • umut var mı, ya da ne yapmalıyız artık

• Umudum var, olacak.

• inş olur, çabalamak da çok önemli tabi

Erkekler Ne Diyor 5

• Hiçbir şey istediğim gibi olmadı boktan bir hayat yaşıyoruz birine anlatınca şükret diyor ulan ben bu hayattan memnun değilim neyine şükredeyim ?

0|0
    0|0
  • Hayal ettiğim gibi değil ama sokaktaki aç insaları gördükten sonra Şükür etmeden edemem

0|0
    0|0
  • Ufak şeyler dışında hemen hemen hayal ettiğim gibi :)

0|0
    0|0
  • değil ama iyi yinede

0|0
    0|0
  • hayatım hayallerimin zerresine bile ulaşamaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...