Bakıştığınız kız geldi hoşlandığını söyledi........

Bi kızla bakışıyosunuz diyelim ki, sadece kız bakmıyo siz de bakıyosunuz, karşılıklı bir şeyler oluyo ama kızla hiç muhabbetiniz yok, sonra kız geldi size hoşlandığını söyledi çok içten samimi bir şekilde... Ne yaparsınız?

Güncellemeler:
arkadaşın biri kız kıza bakışıyoruz sanmış, hayır bir erkekle yaşadım bunları, erkeklere soruyorum siz ne yapardınız kızın biri gelse sizle konuşsa diye :D
BİLGİNİZ OLSUN, GİTTİM KONUŞTUM...

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Konuşuruz. Bir birimizi tanırız. Olursa olur. Olmazsa Dünya'nın sonu değil. Kızın gelip açılması daha iyi görünsede. Ben gidip konuşmadığım için bir eziklik hissedebilirim. Neden cesaret edemedim diye. Ama kızlarında bazen bu konuşmama özelliği hoşuna gidiyor. Çünkü kızlar şöyle düşünür. Konuşamıyor gelip çekiniyor. Bu aldatmaz güvenilir saygılı biri. ;)

0|0
    0|0
  • Garson olarak çalışıyrdm üniv. döneminde 2 ayrı masadaki kız biraz sonra aynı masada gördüm resmen tanışma faslıydı ardndan dışarı çıktılar mekanın arka tarafında ki bankta sevişiyorlardı şef garson uyardı burası aile yeri felan gittiler artık doğal karşılanıyor galiba...

0|0
    0|0
    • ne diyon sen yaa ne alaka şimdi ?

• anlamıyo musun, ben bir kız gelse size hoslandıgını söylese naparsınız dedim, en alttaki kız da " kız bana bakmaz ben zaten kızım etrafımdaki erkeklere bakar" diyoo anlamıyo musun hala nasıl bir şeysin sen yaa :D

• Güncellemeden sonra anladm ama sorum erkeklere dememişsin orada karışıklık çıktı diyorum kafamı bulandırdın bende senin başından böyle şey geçti (sen kız hşlandığını belirtmek için gelen kız)sandım yaşadığımı anlattım ne var bunda :D

• hoşuma giderdi bu durum :))

0|0
    0|0
    • ne yapardın peki sonrasında?

• 2 hafta boyunca bakıştık bildiğin yani... ben bu konuşmayı yaparak risk alıcam, cocuk reddederse bir daha böyle bakışmalar felan da olmicam iyice mutsuz olcam...

• iki haftadır bakışıyormuşsunuz zaten bişey olmaz ayrıca elinde zaten bir sıfır var red cevabı alırsan kaybedeceğin bir şey olmaz

• sen mars'tan felan gelmiş olmalısın :P çok kıyak bir durum :)

0|0
    0|0
  • hani ya o kız gelsin söylesin :D

0|0
    0|0
    • ne yaparsın öyle bir durumda?

• bence en başta hoşlandığını söylemez tanışmak ister eğer ikimizde bakışıyosak ki demek bende tanışmak isterim veee kabul ederim :)

• hayır ilk başta tanışmak istiyorum demicem, direk gidicem hoşlandıgımı söylicem, tanışmak istemiyosa tanışmaz, istiyosa söylediklerim hosuna gider tanısmak istediğini söyler diye tahmin ediyorum ama bilemiyorum...

• hoşlandıgım bır kızsa yadırgamam tabı ki... tanısırım , nıye olmasın

0|0
    0|0
  • keşke demek istemiyorsan deneme bile

0|0
    0|0
    • keşke konuşmasaydım demek istemem tabiiki, böyle bir konuşma yaparsam risk almış olucam zaten.. ama hiç konuşmazsam da nereye gidicek bu böyle bakış bakış nereye kadar...

• niye böyle başkalarının belirlediği abuk subuk kalıplara göre yaşayayım ki :D çıkma teklifini erkek eder, kız naz yapar, kız trip atar erkek alttan alır vs vs abuk subuk kalılar.. banane bunlardan...

• iyi git konuş

• "Tek gecelik" sanırdım.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ay bana laf soktu sdhfghgfhfg Erkek olsam sevinirdim ya napalım sdhfg

0|0
    0|0
    • güncellemeyi yukarda erkeklerden birine itafen yaptım, gizli kullanıcıya itafen

• asdfsadfa :D

Yükleniyor...