Mancini, Galatasaray'ın başında başarılı olur mu?

arkadaslar mancini ıstanbula gelmıs. büyük ihtimalle gs nın yenı teknık direktörü olacak. Peki sizce şampiyonlar liginde ve türkiyede başarılı olabilir mi ?

• OLUR
    31% (14)36% (25)34% (39)Oy Ver
  • OLMAZ
    69% (31)64% (45)66% (76)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|31

En İyi Erkek Görüşü

• Kariyerinde 12 kupa kazanmış 27 Yıl sonra sonra Manchaster City´i Premier Lig şampiyonu yapmış bir teknik adam ligi tanımaması dezavantaj gibi gözükebilir ama Mancini Fatih Terim´den son 2 yılın Şampiyonu ve Şampiyonlar liginin çeyrek final oynayan takımını yani oturmuş bir takım devralıyor Fatih terim gibi bir enkazı devralmıyor ben bir sıkıntı yaşayacağımızı sanmıyorum

2|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 9

• bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum bunu. Fatih Terim'in şu zamanda girmesi galatasaray adına çok kötü oldu. şuanda gelecek hoca (kim gelirse gelsin) galatasarayı ne derece toplarki? fatih terim gibi olmaz çünkü gelen adam türk futboluna yabancı. oyunculara yabancı. sistem farklı. ki gs yeterince puan kaybetti.

gelecek adam Mancini ise, adam yıldızlarla oynuyor. maliyeti çok yüksek. bilemiyorum sisteme, oyunculara, türk futboluna yabancı..

0|1
    0|0
  • Sanmıyorum ama inş Gs'm için hayırlısı olur. Fatih hocanın yerini tutabileceğini hiç sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Trabzonspor lu olarak fatih terimin yerini kimse tutamaz diyorum :) kardeş takimizada allah sabır versin :)

0|0
    0|0
  • olacak ınsallah :( artık bu gıdıse dur demelıyız

0|0
    0|0
  • OLAMAZ SİSTEM YETERSİZ

0|0
    0|0
  • OLMAZzzzzz

0|0
    0|0
  • Kararsızım .

0|0
    0|0
  • İnşallah olur

0|0
    0|1
    • henüz takımın basına geleceği tam netlık kazanmadı ama gelırse ıns olur temennimiz bu :)

• başarısı olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• BIR FENERBAHCELI OLARAK:

Kim gelirse gelsin...

...bence Fatih Terim´in yerini Galatasaray da hic bir antrenör tutamaz !

0|0
    0|0
  • Türk yönetici yapısı gereği tenkik adamların işine müdahale etmek sanki bir görevmiş gibi sürekli müdahalede bulunurlar. O yüzden ben bu ülkede pek başarılı olabileceğini sanmıyorum. Tabi Türk taraftarlarının hemen başarı isteyen bir yapıda olduğunu da unutmamak lazım.

0|0
    0|0
  • armamız yeter

0|0
    0|0
  • 37 yaşında Leicester City'de oynarken, bir anda kendisini Fatih Terim'in yerine Fiorentina'nın başında bulan Roberto Mancini, teknik direktörlük kariyerinde önemli başarılar kazandı. Terim'in finale kadar yükseltip görevi devrettiği Mancini, o sezon İtalya Kupası'nı Mor Menekşelere kazandırdı.

Yakından tanıdığımız bir isim aslında gereken ortam sunuldukça iyi işler yapar Mancini.

0|0
    0|1
  • Olamaz. Çünkü Galatasaray'ı Fatih Terim'le farklı yapan şey "aile ortamı"ydı. "Baba" Terim gitti, yerine gittiği HER AMA HER kulüpte futbolcularıyla kavga eden Mancini geldi. Elemancini. Başarısız olacak ve gidecek. Hem de Galatasaray'a dava açarak. Melo ve Sneijder onla kapışacak. Bundan bir Galatasaray'lı olarak şimdiden eminim.

0|0
    0|0
  • Fatih Terimin karakterini sevmezdim orası ayrı ama hocalığının üstüne söylenecek söz yok.Dünya da fatih Terim üzerine Galatasaray veya türk takımlarını yönetebilecek sayılı teknik trektör vardır.

0|0
    0|0
  • İstatistiklerine baktığınızda sadece lig içinde çok iyi performans gösterebiliyor...

Avrupa bu sene hayal arkadaşlar, Avrupa ligine gidip son 16 da elensek gene iyidir, gerçi o kadarını görürsek gene iyidir :)

cut.

0|0
    0|0
  • Olsada bir TERİM olmaz ;)

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum..

0|0
    0|0
  • Bir gsli olarak olamaz diyorum

0|0
    0|0
  • evet olur.

0|0
    0|0
  • elinde milyar dolara yakın para imkan vardı o kadar senede 1 şampiyonluk,avrupa başarısı yok.gelmeye niyetide yoktu tamamiyle isteyen başka klup yok diye gelir gelirse,sence ? :D

0|0
    0|0
  • doğruyu söylemek gerekirse frank rijkaard da gelmişti ama amatörden farkı yoktu ligi tanımıyodu çünkü

türk olsaydı t.d. daha iyi olurdu ama galatasaray şamp. ligi için böyle bişey yapmıs olabilir

0|0
    0|0
  • olamaz çünkü TFF ve Bizim türk klüplerinin sistemi yanlış

Değil mancini ZİDANE gelse faydası olmaz bu sistem içerisinde

0|0
    0|0
  • Adama M.City'i verdiler adamların almadıgı futbolcu kalmadı gitti şampiyon liginde sonuncu oldu artık bilmiyorum :/

0|0
    0|0
  • manchester city de 2 sezon şampiyonlar liginde sonuncu sırada kaldı takım o kadar pahalı görkemli olmasına rağmen gs yi ise mütevazi kadrosuyla şampiyonlar liginde başarılı bir takım haline getiriceğine inanmıyorum. ligi bilemem ama.

0|0
    0|0
    • bnde şampiyonalr liginden süpheliyim yaa

• OLUR OLUR BAL GİBİ OLUR :)

0|0
    1|0
  • city'i şampiyonlar ligi grubundan çıkaramamış adam galatasaray'ı mı çıkaracak ? overrated menajer. inşallah gelmez.

0|0
    0|1
  • Sanmam ama olursa .helal olsun derim

0|0
    0|0
  • Rakiplerimiz bu kadar zayifken başarılı olmaması sürpriz olur

0|0
    0|0
  • oyuncularla olan bağına bağlı bence

0|0
    0|0
  • tabi ki oluır mancini iyidir

0|0
    0|0
  • Fatih terim daha iyiydi mancini olamayacak bence

0|0
    0|0
  • Fatih Terim olmadığına göre

en iyi seçim bence

0|0
    0|0
  • her takım m.city değil ki

0|0
    0|0
  • Bi' Fatih Terim olamaz..

0|0
    0|0
  • zannetmiyorumm

0|0
    0|0
  • Başka adam yokmuydu mancini..

0|0
    0|0
  • Mancini galatasaryın basında basarılı OLMAZ

0|0
    0|0
  • ben ünal aysalın taaaaaaa yok teleofunumu acmadı yok şöyle yaptı sen git la sen kimsin fatih terim varken... fatih hoca gitti ünal aysal takımın tabiri caizse içine etti

0|0
    0|1
Yükleniyor...