Galatasaray teknik direktörlüğü için diğer adaylar da değerlendirilmeli mi?

Galatasaray, İtalyan teknik adam Roberto Mancini ile sözleşme imzalamak üzere... sizce Mancini , Galatasaray'da başarılı olabilirmi yoksa diğer adaylarmı değerlendirilmeli ?

• Roberto Mancini
    25% (1)20% (2)21% (3)Oy Ver
  • Marcelo Bielsa
    0% (0)10% (1)7% (1)Oy Ver
  • Jupp Heynckes(ikna edilebilirse)
    25% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • Yılmaz Vural(her hoca değişikliğinde ilk isim )
    50% (2)70% (7)65% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• mancini galatasaray için iyi bir tercih değil bence

0|1
    0|0
  • Kim gelirse gelsin attan inip eşeğe binmiş olacaksınız Terim'i çok ararsınız.

0|0
    0|0
  • Fikrim yok şuan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Fatih konusunda üzgünüz, o bizden biri. ama her maç sonu sözleşme teklif edilen teknik adamın küstahlığı, söz konusu Fatih olsa da mazur görülemez. Kimse Galatasaraydan büyük değil.

İkinci konu, bizim istediğimiz oyunu Bielsa oynatır. Bielsa olsun isterdim. Hatta asıl istediğim Eric Gerets, bizi şampiyon yaptığı kadrı ile şuanki kadro yu karşılaştırmak bile gereksiz.Biz onu sevdik, o bizi.

0|1
    0|0
  • Bence kimse fatih terimin performansını beklemesin. gs elındekı bır altın madedenını kaybettı. manchini ye gelince kariyerinde başarıları olsada bir sleven bilic gibi berbat takımlarla iş yapabılmış bir antrenor deıl. 300 - 500 milyon euroluk takımlarla başarı elde etti. Ki o takımları fatih terime verseler futbolu baştan yazardı. gs de başarılı olacağını düşünmüyorum. en fazla 1,5 sezon kalır takımda. sonra tazminatını alır emeklı olur.

0|1
    0|0
  • Mustafa denizli olmalıydı.

Mancini'yi bilen bilir hayatımda gördüğüm en egoist adam öyle ki çalıştığı bir çok takımdan egoları için ayrıldı pek başarılı olacagını zannetmiyorum takımdan çok kendinin konuşulmasını isteyecek türden bir teknik adam

0|1
    0|0
  • Mancini belki iyi bir tercih değil ancak Mancini´ye kötü Teknik Direktör diyen kesinlikle futboldan anlamıyordur kariyerinde 12 kupa kazanmış bir adamdan bahsediyoruz

0|1
    0|0
  • heynckes emekli oldu birdaha döneceğini sanmıyorum ama olsaydı fena olurdu bence yerine en iyisi mancini artık şu takıma italyan ekolü sart önde basan defansa en ilerden başlayan ve tek forvet oynayan bir takım olarak sahaya çıktığında Galatasaray harika ötesi olur 4-2-3-1 sistemini en iyi yönetecek hoca mancinidir

0|1
    0|0
  • Türk birisi gelmeli diye düşünüyorum..Şenol Güneş olabilir..

Yabancı olursa Jupp Heynckes bu olmazsa Mancini

0|1
    0|0
  • Şenol güneşi tercih ederim sonuçta ülkemizi bilen bir isim

0|1
    0|0
  • bielsa gelsin abi ya :(

0|1
    0|0
  • bence pek bir şey yapamaz özellille cp de citiyle gördük

0|1
    0|0
  • Yılmaz Vural(her hoca değişikliğinde ilk isim )

0|0
    0|0
Yükleniyor...