Sevgilimle aramız bozuk. Kim haklı?

arkadaslar sevgilimle aramiz bozuk iki gün önce seni ariycam dedi bekledim aramadi gece on oldu dayanamadim aradim kuzenindeymis bende sinirlendim teli kapadim gittigi haber dayi vermedi ben aynisini yapsam bana tepki verir aynisini o yapinca birsry olmuyor ertesi gün hic aramadi ben dayanamadim aradim bana neden ariyon diyo dün. esiyordun bugün ne oldu diyor bende kusura bakma birdaha rahatsiz etmem dedim teli kapadim bize ne oldu boyle anlamiyorum bir kac gün önce beni cok sevdigini söyleyen kisi böyle davraniyor acaba bendemi hata var diyorum ama yapdiklari aklima gelnce o hatali diyorum siz nasil yorumlarsiniz

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• bana sen haklısın gibi geldi..

yalnız bu normal bi durum değil.. onun bu şekilde davranması itici veya kaçar gibi olması senden kaynaklanmayan bi durum gibi gözüküyor..

bu durumu etkileyen başka sebeb veya sebebler olabilir..

biraz zaman ver bakalım.. geçen sürede değişen ne gibi şeyler olacak.. unutma sen üstüne düştükçe bu davranışları tekrar edebilir..

işallah düzelir..

sevgiyle kal-ın...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• havalardandır..

0|0
    0|0
  • o çok rahat davranmış o belli bir şey de ama insanların her anı her anına uymaz. Kimi zaman kafası bozuktur canı hiç birşey yapmak istemez, kimi zaman çok neşelidir gülücükler saçar etrafına. Burda bence kim haklı kim haksızdan çok bir problem mi var diye güzel bir şekilde konuşmayı deneyebilirsin ama sorguya çeker ya da hesap sorar gibi değil gerçekten bir sorunu olup olmadığını öğrenmek için.

0|0
    0|0
  • Her ilişki sonsuza kadar sürecek diye bir şey yok.

0|0
    0|0
  • bir tutam saygı bol hoşgörü ortaya yürek..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• belki sıkılmıştır ya da hesap vermekten falan sıkılmış da olabilir ya da uzaklaşmaya çalışıyor da olabilir bence bir çok yere çekile bilir bu durum oturup sakin bir şekilde konuşmanız lazım kimin ne derdi varsa sakince konuşulsun

0|0
    0|0
  • çok sımartmışşın

0|0
    0|0
Yükleniyor...