Bruma performansı ???*

Arkadaşlar bruma dün akşam son vuruşlarında sıkıntı olsada gelecekte gerçekten iyi futbolcu olacağını gösterdi bence sizce nasıldı ?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Çok hızlı bir oyuncu bir dripligini gördüm oha lan ne yapıyo bu dedim istemsiz olarak gs birkaç yıl elinde tutarsa çok iyi işler yapabilir ama bu performansı arttırdığı sürece dünya kulüpleri kancayı takar ve seneye takımdan ayrılır diye tahmın ediyorum .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Zaten onu almakla çok iyi bir transfer gerçekleştirdik çok hızlı biri ve her türlü gol bulabilecek biri

0|0
    0|0
  • Dün performansını en cok begendim oyuncu Bruma'ydı ..

Oyun sitili, inatcılıgı,hırsı beni kendine hayran bıraktı.Verdigimiz paranın son kurusuna kadar hakkınî vercek eminim..

0|0
    0|0
  • Yetenekli bir oyuncu .

0|0
    0|0
  • guiza gibi patladı elinizde işte beter olun.nihahahaha

0|0
    2|2

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben burumadan beklediğim performansı goremedım. çok fazla ovulen bır oyuncuydu bir drogba daha mı demştim ama lig maçlarında iş yapabilecek kapasitedeye sahıp avrupa maçlarında pasifize olan bir oyuncu. Daha çok tecrubesiz. Bence yabancı israfı gs nın eğer avrupa maçlarında verim alamazsa...

0|0
    0|1
    • Kardeşim adamın 1 e 1 de hatta 2 ye 1 de geçemediği futbolcu yok dün akşam görmedinmı sadece dediğim gibi daha genç heycanlı

• haklısın ama tr lıgınde kazandında en fazla 3 puan alıyosun. sana 3 puanı aldıracak çok yerlı oyuncu var bu kadar para dokmenın amacı bence şampiyonlar liginde verim almaktı bu konudada hem fıkırız orda tecrubesız oyuncu bırşey yapamıyor.

• ağzım açık izledim dediğim tek şey İnşallah 2. ribery olmaz son vuruşlarınıda geliştirdiği zaman dünyada aklına gelebilecek her takımda oynar

0|0
    0|0
  • yakında gsden reale gidebilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...