"Galatasaray'ın maçlarını izleyince nedense hep ağlamak istiyorum"

Rize maçında gözlerim doldu.

Burak onca güzel pozisyonu kaçırıyor ağlamak istiyorum,İmparator'un gitmesi ayrı bir melankoli zaten.

Hiç mi teselli edecek biri yok,ben inanıyorum güzel günler gelecek ama keşke şimdi de sevinçten uçuracak oyunumuz olsa.

Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• üzülme burak drogba ve bruma bu pozisyonları her zaman kaçıracak değiller girdikleri gol pozisyonlarının yarısını atsalardı 5-6 tane gol atmış olurduk burdan demesi güzel günler yakındır hiç canını sıkma

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Elbet o goller hep kaçmayacak eninde sonunda gol olacak ben dün ilk yarı çok iyi oynadığımızı düşünüyorum birde şu problemleri çözsek o zaman çıkışa geçeceğiz futbolcularımızın kafası karışık gibi

1|0
    0|0
  • Galatasaray'ın bu kadar gol pozisyonuna giripte puan kaybettiği bir maçta, bir rakip olarak açıkçası çok memnunum. Şans Galatasaray'ın yanında değildi. Burak özgüvenini kaybetmiş.

1|0
    0|0
  • bır gs lı olarak gercektn uzuluyorm olan bıtene hanı flımlerın sonunda mutlu ayrılıklar vardr keske terımde o sekılde gıtseydı ayrıca buraktan topcu olmz ve bu dany nıye hala ısrar edıyolar oynatmaya anlamıyom hamıtsız tek mac kazanamadk suphecıym gercektn kısacası sogudum gs den

1|0
    0|0
  • beklentini yüksek tutma.. tabi ki her maçı kazanmak istiyoruz fakat bu kadar olumsuz durum varken mümkün değil. burda da söyledim link

1|0
    0|0
  • bişe olmaz rahat ol. bu sene de şampiyonuz :)

ersun yanallı fenerin ya da dandik kadrolu beşiktaşın şampiyon olma ihtimalleri yok

1|0
    0|1
  • antalya maçında da oldu bunlar iyi oynayıp gol atamıyoruz ama boş kaleyede gol kaçırırsan zaten yenil.

1|0
    0|0
  • daha lig başlayalı 6 hafta olmus ya durun bakalım hemen telaşa kapılmayın ama burak konusunda kapılın :D

1|0
    0|0
  • Hastamısın sen. adamlar paralarını alıyo sen saglıgından olcan saçmalama da mesajıma cwp ver :D

1|0
    0|0
  • Bekledigim sonuctu bu seneki sampiyonlugu elinizle bastan ittiniz zaten bu sene birsey bellemeyin 6s den

0|0
    1|2
  • Takım ne hale geldi ...

1|0
    0|0
  • Bruma fena yalnız..gol vuruşlarını geliştirirse bu ligde 40 golü görür...

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• gs için gerileme dönemi başladı. adnan polatın ahı çıkıyor. sportif başarı diye birşey icat edip adamı vatan hayini ilan ettiler gs de şuan sportif başarısızlık var şampiyonlar liginde alınan ağır mağlubiyet, ligde alınamayan galibiyetler, kulup içindeki olaylar... Bunlar o zaman yaşansaydı adnan polatı idam ederlerdi şimdi hükümetin sağlam adamı polat a kimsenin gıkı çıkmıyor. Bence gs kulubu bunların hepsini hakediyor. Rize maçında Fatih Terim gibi bir adamı kovan yönetime taraftarın sesi dahi çıkmadı. bir fenerli olarak ben bile üzüldüm fatih terimin sahıpsız bırakılmasına. Gs kulubu çok vefasız yazık adam kızından öğrenmiş kovulduğunu.

0|0
    3|0
  • boş ver ben galatasarayı fatih terim için tutmuyorum umrumda bile değil fatih terim çok mu biliyor dany ve hamitten belli futbol zekası

2|0
    0|1
  • Arada ağladığım oluyor ama maç izlerken değil , gs marşını dinlerken .

1|0
    0|0
Yükleniyor...