Galatasaray-Juventus maçı sonucu ne olur?

şimdi bazıları atıp tutarlar hiç istifinizi bozmayalım galatasaray ligde namağluptur beşiktaş kayıpsız geldi kucamıza fener ve beşiktaşın 1 mağlubiyetleri var. Galatasaray-Juventus maçı sonucu ne olur sizce?

0|0
441

En İyi Erkek Görüşü

• bi kızın futbolla ilgilenmisi kadar güzel bişey yoktur :) maçı alırız

1|1
    0|0
    • bence de alırız gol atarız gol yeriz ama maçı alırız

• ama burak formsuz artık umuta şans verilmeli , bu arada sağol :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 40

• beşiktaş maçını referans alıp takımın durumunu değerlendirmek mantıklı değil bence. Beşiktaşı mükemmel bir takım olarak görenler var. Bu yanlış beşiktaş gelecek sezon kurmayı düşündüğü takımı oluşturma gayretinde henuz daha takımın yarısı oluştu. Böyle bir takım juventusa karşı oyanacak maçta ölçüt olamaz çünkü juventus altın çağlarını yaşıyor. Maç oynanmadan sonuç tahmin etmek doğru değil ancak bir rela madrid den aşağı kalır yanı yok juventusun. Ronaldo farkıyla madrid daha iyi.

0|1
    1|0
    • senşn cevaplarını okumuyorum bile kardeş

• kapatılan hesaplar fake ; ben gerçek hesaplarını kasdediyorum. hala sitedeler ve paylaşımda bulunuyorlar. belki yönetim onları cezalandıracak belkı affedecek orasını bılmemem ancak kişiler hakkında burda bilgi vermem suç oluyor oyuzden bu konuda daha fazla yazamayacağım. yönetim bana konuyla ilgili bir mesajla geri dönmediği takdırde benden anlayış beklemesinler. en azından bu kadarı yapıp ozur dılesınler. şuan meşgul olduğum için konuyu takıp edemeyeceğim iyi günlr.

• tamam

• Galatasaray 2:2 Juventus Turin

1|0
    0|0
  • Pembe görünümlü mavili hissediyorum

Juventus 3 atar sizi bilmiyorum :) sizin defanstan cacık olmaz :)

0|0
    1|0
  • Benim dünyam iki renklidir.sarı ve kırmızı. gs hakkında duygularımı yoğun yaşarım. fakat ortada hiçbir problem yokken öyle kaos içine girdikki bu herkesin motive ve konsantrasyonunu etkileyecek. bu yüzden italyadaki deplasman maçından çokta umutlu değilim üzülerek :S

0|0
    0|0
  • namağlup ama puan tablosunda kaçıncı sırada :)

1-0 juve alır .

0|0
    0|0
  • Sem çok duygusal bir kıza benziyorsun takım sevgine, aşkına saygı duyuyorum.

Ama bak sana tavsiyem, gel sen beni dinle bu maçı izleme, hiç olmazsa sadece sonucuna üzülürsün.

0|0
    0|0
  • Şu anda Torino Juventus derbisi var

Turksat Farda kanalından şifresiz izleyebilrsiniz :)

Rakibi analiz açısından :)

0|0
    0|0
  • ne zaman maç bacım

0|0
    0|0
  • :DDD kendini nasıl avutuyon ya nagmalup ama 10. sıradasınız fener ise lider napcaz şimdi :D umarım juveyi yenersniz ama zor canım ..

0|0
    0|0
  • Bence bu maçı alacağız, almalıyız. Çünkü işi zora sokarsak çok kötü olacak.

0|0
    0|0
  • her sonuç olabilir

0|0
    0|0
  • Türkiye için yakışanı olur inşallah

0|0
    0|0
  • Soru soruyorsun başlık altinda baski kuruyorsun arkadas :) Pek dayanamaz galata juve karsisinda

0|0
    0|0
  • cimbom artık iflah olmaz. bitmiştir artık. allah rahmet eylesin.

0|0
    0|1
  • 1-3 JUVENTUS...

0|0
    0|0
  • galatasaray şu kargaşa zamanında juventusu yenemez gibi geliyor bana. izleyip görelim

0|0
    0|0
  • Muslere-Eboue-Chedjou-Semih-Hakan B.- Selçuk- Melo - Bruma - Sneijder - Drogba ve Umut' la oynamamiz gerek ki kazanalim Burak olmasın işte koymayin o adami oyuna amk !

0|0
    0|0
  • Juventus alır. Galatarasay'da durumlar karışık.

0|0
    0|0
  • Galatasaray yener ya da berabere kalır o maçtan puan çıkartması şart.

0|0
    0|0
  • kız mılletının fanatık olanlarına öyle bir sempatım varki hangi takım olursa olsun :)) Beşiktaş geldi kucamıza lafa bak ya :PP

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 4

• yense de yenilse de cimbomu tek geçerim:)

1|0
    0|0
  • Biz şikecileri severiz.O maçı da alırız :)

0|0
    0|0
  • Galibiyet umudum var

1|0
    0|0
  • Galatasarayın fark atmasını dilerim tabii ki. Juven kolay bir takım olmasa sans melekleri Galatasarayımızla olsun :)) tüm ultrAslanlar buraya! :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...