İnternet Paket Aşımı hakkında bir sorum var bakar mısınız?

Turcell İnternet paketim yüzünden sanırım fatura yüklü bir mevla geliyor.İnterneti kapatırmak için ne yapabilirim?

Müşteri hizmetlerini arıyorum ücretlidir diyor sinirlerim bozuldu yaa

Güncellemeler:
internet paketim 1 GB ama nasıl aşabiliyorum interneti anlayamadım.Facebook,whatup ve youtube da arada video izliyorum 1 gb hemen biter mi ki bu paket aşımı oluyor

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• TURKCELL her yerde çeker, ama faturanın anasını da beller... TURKCELL bu hizmeti her şeye değer, sonradan bazıları gözyaşı döker... TURKCELL, sizi anlar, sizi sayar ama bu kadar. Parasını alır, yıpratır. Fatura şoku yaşatır, parasını alamazsa icraya verir. EEEE ne de olsa TURKCELL. 4çeker...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Youtube de seyrettiğin videolar en az 20 mb tır ve günde 5 tane seyretsen 100 mb yapar 9 günde limitinin dolması demektir. Bu nedenle Turkcell i suçlayacağına video izlemeye son ver. Yada takip et kullanımın ne kadar 900 mb olunca bir daha girme youtube a.

0|0
    0|0
  • çokça youtuve a falan girince zaten otomatik olarak 1 gb bitiyor

0|0
    0|0
  • 1. video izlerken hangi cihaz olarak seçmek amacıyla m.youtube.com ile girmek gerekir facebook'a gireceksen aynı şekilde m.facebook.com'a girmelisin whatsapp fazla kota yemez

2.unutmadan sen şu anda diyorsun ya arıyrum ücretli sen şu anda hindi kesiyorsun ama tavuk kesersen biraz daha karlı olur yüzden ne yapıp edip ara kurtul fazla faturadan...

0|0
    0|0
  • vidyo yeter zaten

0|0
    0|0
  • Kablosuz ayarlarina girip veri etkinligini kapatirsan yeterli olur

0|0
    0|0
    • veri etkinliğini kapatırsam internetim kapanır dimi?BU arada aradım paket aşımı konuşma süremden ötürü oluyrmuş

• Hat uzerinden internet girisini kapatmIs olursun

• yüklü mevlaları mevla'ya havale et , 1 gb nedir ki cücük gibi sadece watssupta yersin telefon napsın onca mesaja :/

0|0
    0|0
    • Yani 1GB yeterli değil midir?Whatup,facebook vs için ya nasıl iptal edicem ben bu paketi ağlıcam babam mahvetti beni 200 lira geldi fatura

• ofaaaaaaa ben olsam even kovarım :O yetmez tabi android telefonlar heryerden net yiyor hava durumuydu facebookuydu zırtıydı bırtıydı ://

• sorun şu benm telefn nokıa

• Google sor net paketi iptali falan vardır Turkcellin sitesinde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...