Ne düşünürdünüz sizinde etrafınızda böyle biri olsaydı ?

Hayatımda çok fazla kızla beraber olmadım kimseyide tam anlamıyla sevemedim zaten öyle kız peşinden koşarak zaman harcamadım hiç bir zaman ya da ne bileyim kız tavlama gibi bir derdim olmadı hiç bir zaman ne yaşadıysam içime attım bütün dertlerimi acılarımı hep sayılı arkadaşlarım oldu kime değer verdiğimi hiç bir zaman gösteremem hiç ağlayamam fazlada gülemem öyle fazlada kibar biride değilim ne bileyim geçenlerde biri bu halimi anladı sanırım hep benimle konuşup bişeyler bekliyo benden çok konuşmayı seven bir insanda değilim ne bileyim hiç kimsenin kötülüğünü istemedim hiç bir zaman okul deseniz okulda okuyamadım öyle tekstil köşelerinde sürünüyorum öyle bir kişiliğim var sizinde etrafınızda böyle biri olsa ne düşünürdünüz hakkında şey için yani geçenlerde biri bu halimi anladı dedim ya acaba benim hakkımda ne düşünüyordur diye sizinde fikirlenizi alayım dedim ne düşünürdünüz sizinde etrafınızda böyle biri olsaydı ?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• anladıgım kadarıyla bos ıslerle ugrasmamıssın bu yonun guzel ama hayat boyle gıtmez ıcıne kapanıksın ve bı beklentın yok gıbı bı halın var.o kıza gelırsek acımıs bır drdın oldugunu anlamıs laf almaya calısmıs

0|0
    0|0
    • acıncak bir halim yok yani bana göre öyle kız biraz meraklı bende biraz garip biri olunca benimle hep konuşmak istiyo sanırım :S

• diger insanlardan farklı gordu dıyorsun evet olabılır buda

• evet napalım zamanla ogrenıcez artık

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...