Kapat

Kıskanmak çok mu önemli ???

konştuğum biri vardı mesajlaşmayı fazla sevmem hani her saat elimde telefon olucak değil ya bunun için zaten yaknyrdu sonra bana mesaj atmamaya aramamya başladı tabi bende üstüne düşmedim bir gün karşılaştk sen kısmayı bile bilmiyorsun yanımda kız görsen bu kız km diye sormuyrsn yanında başka kızla mesajlaşsam tartşmyrsn dedi bende kiminle konuşcağnada ben mi karar vercem ya da kmnle dışarı çıkıcağnı bn mi söylecm bütün hayatn ben mi olym dedm. Ama benm genelde ilişkilerm bu yüzden bitiyor nasıl kısknyr acaba bndan sonra kıskanyr numarasımı yapsam ?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Olması gerekeni yapıyorsun. Karşına çıaknların beklentileri farklyımış. Arada tabi sor kimlesin, napacaksın da çok sıkmaya ne gerek var, dahasevgili değilken hem de? İnsan başkalarıyla olmadan, arkadaşlarıyla dolaşmadan ne yaşar ki, ne yaşayacak da seviglisine anlatacak? izin ver meli ki hayatını yaşasın. Her an mesajlaşaşım olayı var bir de. Sanki iş güç yok. Ben gç cevap veririm hemn atamam. Kaç kez sorujn oldu bu da. Çok sahiplenip eşyası gibi görüyorlar, sanki bir sevgiliymiş gibi tüm ihtiyaç.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle sanki benim ondan başka işim yok dünyamn merkezine yerleştm o ne yapıyr kmnle konşyr diye düşünücm

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu tutumuna sahip bir yol arkadaşı ile karşılaştığın zaman ilişkiniz, kıskancım diyenlerin imrendiği bir ilişki türü olacaktır. Bireyin özüne kişiliğine müdahale etmeden ilişki sürdürmektir zaten esas olan. Bu özgürlüğü ve saygıyı karşı tarafa sunuyorsan zaten pek çok problemin önüne geçmiş oluyorsun. Şu an ki ilişkide sen kıskanmazsan onun sana müdahale hakkı doğmuyor seni kendi istediği gibi kendi görüşleri doğrultusunda engelleyemiyor. Yani seni kendisi yapamıyor. Dolayısıyla kıskanılmak istiyor.

0|0
    0|0
  • kıskanmayan birinin sevgisinden süphe ederim

0|0
    0|0
  • Senin gibi nemrut kızları hiç sevmiyorum.Kıskanmamak ne demek ya.Kıskanmayan insan erkek de olsa kız da olsa kansızdır.Sen ileri de kocan gözünün önünde başkasıyla olduğunda da kıskanmazsın.Bu kadar kimseye yüklenmem ama sen hakettin kusura bakma

0|0
    0|0
  • Evet önemli , kıskanmıyosa sevdiğine inanmam ve bu kez sevdiğimi belli etmem .

0|0
    0|0
  • :D:D:D

Yani diyor ki sen beni sahiplenmiyorsun, gözüm başkasına kaysa haberin olmaz çok vurdumduymazsın, hiç sevgine dair birşey göremiyorum, hiç ilgilenmiyorsun

Demektir bu :)

0|0
    0|0
    • Aklı başında başka kıza ister gözü kaysn ister başka bir yeri aldatrsada kendi bilir yani kısknrsam yapmck mı ? :)

• Zaten sevgili konularnda iyi değilmdir :)

• Kendin gibi ol gerçekten seversen kıskanırsın zaten laylaylom iliskilerde begenmiyosan yol al de bitsin ;)

0|0
    0|0
  • adamın özgüveni düşük galiba ne kadar saçma şeyler söylemiş

0|0
    0|0
  • İnsan sevdiğini kıskanır. Sevdiğini sanıyosun ya da sevmek istiyosundur bu çocuğu. Sevince kaybetme korkusu olduğundan kıskanırsın. Benim ilişkim kıskançlığımdan dolayı bitti. Kendisi sonradan değişti ama neyse

0|0
    0|0
  • eşini kısmayan tek varlık domuzmuş...

0|0
    0|0
  • yemez annem =)

0|0
    0|0
  • böyle geniş bir kız bulmuş daha ne istiyor...

0|0
    0|0
  • ya sen ne güzel bir kızsın o gözler bence erkek hata yapmış burda asl kıskanılacak sensın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...