Dünkü maçta Galatasaray

Sizce herzamankinden kötü mü oynadı?

yoksa bu daha ilk bir kaç hafta, Fatih Terim'in olmamasının etkisi çok iyi/kötü olacak?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• maçın genelinde Gs çok üstün oynadı ancak malum burak yılmaz denen adam çok becereksiz olunca(kaç maçtır aynı sayamadım) gol de olmuyor. Doğal olarak bu bütün takımı etkiliyor örneğin sen çabalıyorsun tabiri caizse bir yerlerini yırtıyorsun(selçuk,drogba,semih) ancak burak denen hıyarto bütün pozisyonları bozuk para gibi harcıyor. e buda takımın direncini inancını kırıyor birtürlü istenen golleri bulamıyoruz. Antalya maçından bu yana oynadığımız maçlarda burak yerine vurduğunu gol atan(jardel, falcao, gomez, diego costa) bir futbolcu olsaydı averajımız emin olun en az +15 olmuştu...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sahi,Fatih Terim niye gitmişti?Ben orayı kaçırdım..?

0|0
    0|0
    • Güzel arkadaşım, biz neyi bilsek hep yanlış oluyor. Herkes anlamak istediğini anlıyor. Açıklanan bilgiye göre Fatih Terim başkana '' Bana ulaşmak için basın sorumlusu ile ulaşın'' demiş. Ama altında yatan birçok neden de olabilir.

• Birşey anlamadım?

• Zaten fatih terim varken de son zamanlarda baya bozulmustu galatasaray emirates kupalari falan o ara kaldirdiklari kupalar bozdu bunları çoğu zaman vakit geçirmeye çalışıyorlar yani fatih terimsizde yürür zaten yurt dışından gelmek isteyen bir sürü adam var onun yerine Dünkü maça gelince resmen bir şanssızlık vardı kaç top kaleden döndü onlar girseydi en az 4-1 alırdık bu maçı

0|0
    0|0
  • Ben güzel oynadığımızı düşünüyorum özellikle Bruma süper bir transfer

Burak Yılmazdan çok beklenti var ama karşılayamıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bana kalırsa terimin gitmesi takımı çok fazla etkilemez hepsi profesyonel oyuncular ve her zaman fatih terimle çalışamayacaklarının farkındalar bana kalırsa ne yapılabilir bilmiyorum ama wesley sneijderin formunu arttırmalı ve takım içi sorumluluk yüklenmeli sneijdere yanlız bide şu varki wesley sneijder çift forvet oynayan bir takımda iş yapmaz ve -1 oynamak zorunda kalırsınız wesley sneijderi kullanmak istiyorsak t ek forvete geçiş yapılmalı kanatlardan birine bruma mutlaka monte edilmeli ve takımda piskolojik baskıyı üstünden atmayı başarırsa herşeyin güzel olacağına inanıyorum ben.

0|0
    0|0
  • fatih terim varkende kaybediyorduk berabere kaldık şu an elbet fatih hocanın gidişi etkiledi ama bunu sadece fatih hocaya bağlamak yanlış olur fatih hoca ile çalışmayı istemeseler bence sezon başı bunu yaparlardı imzayı atmaması buna en buyuk etken oldu bir de tabi tüpçünün tavırları etik değildi tek suçlu tüpçü bu süreçte yönetimin tek bir sucu var adam gibi karşına alıp konuşcak öyle yollarını ayırcaktı

0|0
    0|0
  • fatih terimin yoklugu juventus maçında ortaya çıkar bence, maçta en dıkkat çeken 2 oyuncu vardı bırı burak diğeri snijder ikiside yönetimin hatası sezon başında bu oyuncularla yola çıkmaları kendı ayaklarına sıkmalarıyla eş değer.

0|0
    0|0
  • Sneijder bu takımın önünü kapatıyor. Oynayamıyor abi,yok sahada. Selçuk`u bitirmekten başka bir şey yapmıyor. Bu takımın Maestrosu Selçuk`tur. Ona ihtiyaç yok. Ne top sürebiliyor ne çalım atabiliyor.

Muslera

Eboue

Semih

Chedjou

Hakan

Engin

Melo

Selçuk

Bruma

Burak

Drogba. Al sana kadro çıkar abi bunu oynasınlar

0|0
    0|1
  • Galatasaray iyi yolda iyi top oynuyor kötü değildi unutulmaması gereken bişey var burak ve bruma bu maçta 4 er tane kaçırdı diğer maçta hepsini de atabilirler o zaman tam tersi konuşmalar olur

1|0
    0|0
  • Fatih terim'i bu şekilde göndermeleri hiç hoş olmadı , galatasaray'ında yavaş yavaş eridiğini görüyosunuz :)

0|0
    0|0
  • Bence iyi oynadık girdiğimiz pozisyonlar gol olsa farklı bir maç ve farklı yorumlar yapılırdı..Ama işler kötüye gidecek gibi görünüyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...