Sevdiğin seni rüyasında görsün..seni terk eder geri dönsün dualar

Sevdiğin seni hep rüyasında görsün, senin sevdiğin çocuk senide sevsin, seni terk eden sevdiğin geri dönsün gibisinden şeyler için dualar varmış. Tesadüfen gördüm ve şaşırdım. Bazıları dua ettik oldu falan yatmışlar. Sizce gerçekmi? Olma ihtimali varmı? Bide sanki büyü ye mi giriyo? Çok günah ya

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sımdı dua etsem rıhanna bana gelecek mı hangı dua o lütfen babada soyleyın

0|0
    0|0
    • Dene belki gelir haha:D google de yaz bir sürü sey cikiyo. Benimde tuhafima gitti denemek lazim:p

Erkekler Ne Diyor 1

• olabilir mi böyle bişey ?

0|0
    0|0
    • Bilmem bende size soruyorum iste

• olmaz canım öyle şey mi olurmuş

Kızlar Ne Diyor 1

• inança meselesi ben denedim oldu. büyüye girecek bir şey değil salavat ve ya Cami ismi şerifi ile dua etttim.

aylar sonra geri döndü hem de tam benim istedğim biçimde.

0|0
    0|0
    • Ay merak ettim simdi ne duasi okudun ve ne oldu ne bitti tam olarak daha detaylo anlatirmisin lutfen? Burda anlatmak istemiyorsan ozeldende konusabiliriz. Cok merak ettim simdi

• özel bir şey değildi ya gogle sevdiğini geri döndürmek için yazdım 100 tane okunan bir dua vardı Allahümme ya Camiannasi diye başlayan onu okudum. nette çok bilgi var inanarak yaparsan olur dua netice de. YA CAmi birleştiren bir araya getiren demek zaten.

• Tamam tesekkurler:)

Yükleniyor...