Beşiktaş bilet kampanyası

link paylaşamadığım için haberi paylaşıyorum:

Siyah-Beyazlılar’ın aldığı 4 maçlık ceza taraftarları harekete geçirdi. Sezon başından bu yana takımına verdiği destekle, kulübün ayağa kalkmasında başrol oynayan Beşiktaşlılar, yine zor günde takımının yanında olduğunu gösterdi. Kara Kartal’ın cezalı olacağı Rizespor, Karabükspor, Torku Konyaspor ve Sivasspor karşılaşmaları için kulüpten bilet basılmasını talep eden Siyah-Beyazlılar, bu biletlerin de Kartal Yuvası mağazasında satılmasını istedi. Sosyal medyada başlatılan kampanya için ‘100 bin bilet bas, 20 Lira’dan alalım’ diyen Siyah-Beyazlılar, yönetime mesaj gönderdi. Beşiktaşlı idareciler de duruma kayıtsız kalmadı. Konuyla ilgili olarak yasal prosedürleri araştıran yetkililer, bürokrasiye takılmamak için gerekenleri yapacaklar.

ben mesela hiç inönüde maça gidemedim kısmet olmadı ama o biletlerden alıp hatıra olarak saklarım öncelik beşiktaş taraftarlarında olarak ne düşünüyorsunuz?bence çok güzel bir fikir sizce?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Haberim var özellikle maça giden arkadaşlara gönderdim hberi madem sahaya ındıler engel olmadınız alın bu bıletlerı dedık herkes kabul ettı. Bende alacağım bassınlar bilet. en az 40 bin satılır.

0|0
    0|0
  • gs li olarak bjk taraftarına saygım sonsuz.gezi olaylarında ne kadar delikanlı olduklarını gördük.

0|0
    0|0
  • facebookta birisinin yorumuydu bu , almışlar haber yapmışlar. bir dünya para kazanıyorlar bir de . şu gazeteleri almayın da para kazanmasınlar artık

0|0
    0|0
    • yok bu twitter da çağrıydı kampanya başlatılmıştı yönetimden olumlu cevap gelmiş haber olmuş internetten okudum

• Bilet alan erkek taraftar gitmeyecek, sadece kadınlar mı gidecek para verip, anlayamadım.

0|0
    0|0
  • Almak lazım

0|0
    0|0
  • belli ki fotomaç haberi bu

0|0
    0|0
  • Sahaya inip saga sola saldirmasalar böyle fedakarliklara gerek kalmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Beşiktaş taraftarı en harbi taraftardır.Kalkıpta saygısız bir şekilde maça dalmasını beklemiyorum.Bu işin altında başka bir iş var ama...Ne?

0|1
    0|0
    • Ya takımını seven beşiktaş taraftarı yapmaz bunu 2-1 de kim aşağıya iner ilk kez yenilmiyoruz

• Ölümüne nefret ediyorum sizden

0|0
    0|1
Yükleniyor...