İlişkide bir anda değişim yaşadık, bunun nedeni ne olabilir?

Sevgilim ile 3 aya yakın süredir birlikteyiz. İki hafta öncesine dek herşey çok güzeldi, aşkını hissedebiliyordum. Bunu teyit edecek o kadar çok emare vardı ki. Şimdi yeni bir işe başladı, ailesinden ayrılarak başka bir şehre yerleşti. Ne olduysa bu süreden sonra başladı. Her gün iki üç kez telde konuşurken, bir anda tellerimi açmamaya, açsa da soğuk konuşmaya başladı. İlgilenmemden çok memnun iken bir anda 180 derece tersine döndü. Kendi ayakları üzerinde durabileceğini, benim ilgime ihtiyacı olmadığını söyledi. En sonunda dayanamadım ve konuşması için zorladım. Çok ağırdı konuşması, beni beğenirken bir anda bakımsız bir erkek olduğumu söyledi. Bir türlü çözemiyormuş beni. İnsanlara ve dünyaya hem nefret dolu imişim hem de çok seviyormuşum. Aşkla doluymuşum; ancak çocuk gibiymişim bazen (bu da ilgi bekleyişimden) Anlayacağınız beni eski ilişkileri ile mukayese etti, ne tamam dedi ne de vazgeçebildi. Ne etmeliiii ne yapmalı? Fikirleriniz? Bu arada özel bir gününde olmadığına eminim.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• İnsanoğlu böyle. Aşık olduğunda her şey pembe , toz pembe görünür , senin bakımsızlığını bile sever , saçını başını , kıyafetini görmez.Ama sonra bir an bir şey olur, seni sevgilisi olarak değil de dışarıdan biri gibi yargılamaya başlayınca o tatlı görünen her şey kaybolur , o saçlarının rengi gözüne başka bir şey gibi gelmeye başlar artık. Beğenmez , gülüşünden soğur ,dişlerin aslında sarı der. Sanki bir anda ele dönüşür, yabancı gibi. Bu his herkesin başına gelebilir, hele ki başka insanlarla tanışınca, neleri kaçırdığını (!) farkedince, en baştaki o saf , masum , ilgili tavırlar gidiverir.Bu konuda yapabileceğin bir şey yok.Üsteleme, sen kendini olduğu gibi kabul ettirmeye çabalarsan eğer , kabul etmeyecek ters tepecek,eğer oluruna bırakırsan, bence o zaman gerçekler ayyuka çıkar, sevip sevmediğini anlarsın.Üzerine varırsan,hepten soğur,o kadar söylüyorum.

0|0
    0|0
    • Ben de oluruna bıraktım dediğin gibi. Çok da önemli değil, mutsuz olacaksam. Ama üzücü olan dönüşümümün bir anda oluverişi. 2 gün öncesinde herşey mükemmel, 2 gün sonra altüst. Hatam mı var diye düşünmüyor değil insan...Mutsuz olacaksam uzatmanın bir manası da yok, kendi bilir, akış onun davranışlarına bağlı artık.

• Çünkü canım benim , o seni değil , senle yaşadığı o ilişki mefhumunu sevdi, aranmayı,sorulmayı,sürekli ilgilenilmeyi sevdi.Bak mesela ben internetten biriyle tanıştım , ama yüz yüze değil,sadece konuşmaları yetti.Sürekli konuşmaları düşünüyorum ve aramız limoni olmasına rağmen o olmadan da hayal kurabiliyorum.Yani ilgiyi sevmiyorum, has özü seviyorum.İşte öyle biri çıkarsa karşına, ki bu biraz zor, ona aç kollarını.

Kızlar Ne Diyor 2

• Yazık olmuş ilişkinizd busaatfen sonrada pek fayda etmez iyisi kendi yoluna bakmak olcak

0|0
    0|0
  • işi olmadan önce tutunacak tek dalı senmışsın.ortamıda yokmuş pek oyuzden sen herşeyıymıssın.ama işi olunca ortamıda olmuş ve gözü açılmış.çırkın yaptığı ben boyle anladım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• biraz ilgiyi kes. tilki kürkçü dükkanına dönüp gelince sen de dersin hani noldu? dersin, g.t edersin.

0|0
    0|0
  • orda başka birisinden hoşlanmıs olabilir abi bir git ugra

0|0
    0|0
Yükleniyor...