Sevgılınızle yaşadıgınız en romantık olay neydi

sevgılınızle yaşadıgınız sizi derinden etkıleyen en romantık olay ne idi

0|1
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Ayyy dur nereden başlasam ki...Bir sonbahar günüydü, güneş batmaya yaklaşmıştı.Eee artık uzun yaz günleri yavaş yavaş geride kalıyordu. Sarı yapraklar etrafa saçılıyordu rüzgarın etkisi ile.Ama soğuk değildi hava fazla, tam olarak hissettirmemişti kendini. Gün batımı kışınki kadar soğuk ve uzaklarda değildi ,tıpkı yaz gününde gerçekleşen gün batımı kadar turuncu ve iç ısıtıcı idi. Belki de bunu böyle yapan sevdiğim kişi idi.

İşte akşama doğru ilerledikçe vakit, sohbetin ne kadar koyu olduğunu farkedememiştik ; saatlerce konuşsak da yetmiyordu. O benim olaylara tepkimi , yaptığım yorumları , kaşımı çatışımı , gözümü kırpışımı , gülüşümü arada saklayışımı ,saçımı atışımı heyecanla seyrederken ; ben de tıpkı bir filmin karesinde başrol oyuncusu gibi hissediyor ama acemiliğimden ötürü kızarıyordum.Evet belki yıllar olmuştu biz sevgili olalı ama hala ilk günki heyecanla utanıyordum varlığımdan.Onun bakışları çekingen yapıyordu beni.Ama o hep sevmişti bu yanımı , sevimli buluyordu.Ne kadar istesem de haşin , kendinden emin , vurucu kırıcı , sert kızlardan olma çabamı ama olamayışımı hayranlıkla seyrediyordu.Ben de beni küçük sevgilim tavrıyla sevişini seviyordum işte.Ne yapayım , bana ah benim küçücüğüm tarzı bakışlarını , kötü şeyleri konduramayışını seviyordum.Seviyordum bir şeylerini , düşünmeden,ama sorsan bana yüzlerce sebep sayardım , ama sonra sayamazdım belki de.Çok garipti.Neyse gün battıkça eve gitmem gerektiğini hatırladım , kahvemin ağzımda bıraktığı tattan mı yoksa sohbetin bıraktığı etkiden midir bilmiyorum biraz sarhoş gibiydim.Başım dönüyordu.

Bunu farketti , eliyle destek oldu , hesabı ödemeye gittik. Sonra başım dönmeye başladı , onca saat aynı konumda oturup birden doğrulunca.O da ne yapacağını şaşırdı su çıkardı çantamdan , bana verdi.Ama yeterli olmadı , kendimi yerde buldum.

Gözlerimi sevgilimin evinde açtım ,yüzüme son demlerini yaşayan güneş ışığı değil , sokak ışıkları vuruyordu.Kokulu mumlar , esanslar, tütsüler etrafı sarmalamıştı sanki,yada ben büyünün etkisi altındaydım,bilemiyorum.Sonra ayağa kalktım , etrafı süzdüm , hafif loştu ortam.Evin ışığı yanmıyordu. Seslendim hayatım diye ve o girdi odaya. Sonra bana sarıldı , beraber uzandık yatağa , sabaha kadar uyuduk.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• boğaza karşı olan teraslarında bana çook güzel bir kahvaltı hazırlamıştı ve baş başa çok güzel bir kahvaltı yapmıştık .. çok güzeldi

0|0
    0|0
  • Is cikisi almaya gelmisti beni yemeğe götürdü ve bana ozel cicek gelmişti masaya. Ozel bir gun degilken yapmisti

0|0
    0|0
  • aman salla gitisin

0|0
    0|0
  • düşündümde yok gııb bır şey en fazla yağmurda el ele yurumuştuk:D:D

0|0
    0|0
  • bi arkadaşı almaya gidiyoduk. bir olaydan dolayı kavga etmiştik. ben önden gittim. oraya vardığımızda ayrı ayrı bekledik. sonra gözünü sildiğini gördüm. ağladığına inanamadım. gidip sarıldım hiç konuşmadık. ban kendimi hiç bu kadar yalnız hissetmemiştim beni bir daha yalnız bırakma dedi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bana kızmıştı öyle konuşmadan duruyorduk,rüzgar esiyordu kollarımı sıvazladığımı görünce kolunun altına almıştı öyle bekliyorduk ama hiç konuşmamıştı.Sonra ben çekildim üşüdüğünde gelebilirsin demişti.Çok tatlıydı ahh ahh :PP

0|0
    0|0
  • birbirimizi çok seviyorduk. Ilk buluşmaydi sinemada çok utanıyorduk film bitene kadar tek kelime konuşamadık el ele tutuşmadik. Cuma günü sabah saat 10 kimse yoktu salonda . Film bitti tam kalkıp giderken durdu ve boynuma sarıldı. Süper hissetmiştim

0|0
    0|0
  • mum ışığında dans etmek :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...