FLAŞ : Şansal Büyüka: G.Saray’ın hocası Mancini.. Siz memnun musunuz?

Fatih Terim'in gönderilmesinin ardından teknik direktör arayışlarında olan Galatasaray hakkında Şansal Büyüka'dan bir iddaa ortaya atıldı.

Sarı Kırmızılıların Çarşamba günü Şampiyonlar Ligi'nde Juventus ile karşılaşmak için İtalya'ya gitmesine gönderme yapan Büyüka, "Galatasaray'a hoca gelmeyecek. Galatasaray hocasına gidecek!" açıklamasında bulundu.

Şansal Büyüka "Galatasaray Mancini ile anlaştı diyebiliriz. Yarın akşam açıklamalarını bekliyoruz" dedi.

Hadi ilk haberi benden aldınız Galatasaylılar :)

ŞAnsal Büyüka demişse doğrudur...

Siz Mancini nin geliyor olmasından memnun musunuz?

• Evet
    50% (2)40% (2)44% (4)Oy Ver
  • Hayır
    50% (2)60% (3)56% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Haber kesin , yarın imzayı atıyormuş manlcini

beyaz tv canlı yayında söylüyor şu an

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• City gibi dunyanin en iyi kadrolarindan birisini batirdi :))))

0|1
    0|0
    • çok haklısın, geçen sene şampiyonlar liginde m.city en iyi kadrosuyla ajax ın olduğu grupta sonuncu oldu şaka gibi

Kızlar Ne Diyor 4

• Geçen Mancini olsun istiyoruz diye anket düzenliyordı.Şimdi memnun değiliz diyorlar.Abi herkesin yükseleni ikizler burcu mudur nedir anlamadım gitti...

0|1
    0|0
  • oooooooooooo bne bunu dıyelı 1 hafta oldu

0|0
    0|0
  • Hayır değilim

0|0
    0|0
  • İmparator gibi olamicak kimse...

İns. Takımımıza hayırlı olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben bir Fenerbahçeli olarak çok memnunum :D :D

0|0
    0|0
  • mancini dünya çapında bir hoca en önemlisi artık italyan ekolüne ihtiyacımız var real madrid gibi maçlarda çift forvet oynamak çok sakıncalı

0|0
    0|0
    • o zaman drogba, burak ve umut 3 ünden 2 si yedek klubesinde oturur, milyon dolarlık kara bebek oturamayacağına göre burak ve ya umut 2 sinden biri klup ararlar artık kendilerine

• aynen öyle burak gitmeli bence ama 3 kulvarda yarışacağımızı düşünürsen 3 nünde 20 nün üstünde maç oynama şansı çok fazla yani yedek diye bişey yok ama ilk tercih tabiki DROGBA 4-2-3-1 sistemini başarıyla uygulayacağını düşünüyorum kanatlarda bruma ve hamit gerçekten harika olcak orta sahada melo selçuk önde sneijder forvet drogba kale muslera göbek semih chedjou sabri ve hakan bek bekler dışında kusursuz bir kadro ve sistem yani

• Rijkaard da çok iyi antrenördü ama bişey yapamadı. Bizim topçulara Allah yardımcınız olsun, Allah'ınıza gurban diyecek biri lazım

0|0
    0|0
  • Benim için farketmez ...

0|0
    0|0
  • gs yi fatih hocadan başka kimse adam edemez bu çabalar boşa

0|0
    0|0
Yükleniyor...